Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nem értem ez a Bónusz Brigád...

Nem értem ez a Bónusz Brigád tulajdonképpen micsoda? Miért írják ki hogy hány vásárló? És miért van szinte minden ajánlatnál az, hogy még 79 perc vagy valami ilyesmi, amikor este 11-kor nézem?

Figyelt kérdés
Nyilván akkor teszi valaki a kosarába ezeket az utazási ajánlatokat mondjuk gha előbb időpontot egyeztetett, de se este tizenegykor se máskor nem túl életszerű, hogy akkor most gyorsan beszéljül le a szállással és a barátokkal avgy a párommal 79 percen belül, főleg nem este 11-kor, mert egyébként 79 perc múlva már tök más ajánlatok leszenk. Tényleg ilyen gyorsan pörögnek az ajánlatok, vagy ez csak átverés és reklámfogás, valójában visszarakják őket újra?

2016. júl. 5. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Csoportos vásárlás. Kérnek egy szolgáltatótól kedvezményt, a szolgáltató pedig ad egy olyan feltételt, hogy ha legalább 10 (vagy bármennyi) vásárlót szereznek neki, akkor odaadja olcsóbban az árut vagy szolgáltatást.

Ezért írják, hogy hány vásárló kell még ahhoz, hogy megkapd a kedvezményt, illetve, hogy mennyi idő van még hátra, hiszen senki nem fogja a végtelenségig fenntartani az olcsóbb árat, csak egy-két napig.

2016. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

egyrészt csak azt látom, hogy hány vásárló és nem azt, hogy mennyi kell még

másrészt a legtöbb esetben én nem lennék olyan hülye, hogy 2 napra korlátozzam, és a 90% ilyen, sőt mindig furcsa módon 1-2 óra van hátra

2016. júl. 6. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!