Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen tanácsokat adnátok...

Milyen tanácsokat adnátok első naturista strand látogatáshoz? Délegyházi naturista strand érdekelne elsősorban.

Figyelt kérdés
Délegyházi strandon gondolkodom :). Sosem jártam még, de tetszik maga a naturista szemlélet, bár félek, hogy csalódom majd. Én úgy képzelem, hogy az emberek nem leskelődni, vagy épp blamálni a másikat járnak oda, hanem mert élvezik, hogy a természetes állapotukban kapcsolódhatnak ki, nem úgy, mint sok strandon, ahol kinéznek, ha nem vagy karcsú, vagy sportos. Valóban erre számíthatok? :) Úgy gondoltam kempingeznék is egyet, azért éjjelre megengedett a felöltözés? :D Mert én elég hamar odafagynék :D Hogy megy egy ilyen? Elmegyek, kifizetem a belépőt, és hol kell levetkőznöm? Jó arcok az emberek? Konkrétan milyen a délegyházi strand? Van büfé? Hogy megy a helyfoglalás, ha sátrazni is szeretnék? Vannak árnyékos helyek? Nem szoktak arra hajózni emberek, csak úgy? :D
2016. júl. 10. 13:08
 1/1 anonim válasza:
Ha még érdekel a Délegyházi strand, vagy ha még azóta sem próbáltad ki a naturizmust és szükséged van tanácsra, bátorításra, kérdezz bátran privátban.
2017. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!