Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A szegedi nudista strandon...

A szegedi nudista strandon tényleg szoktak dugni?

Figyelt kérdés
Úgy értem ez teljesen természetes, hogy testileg nyitottak vagyunk?

2016. ápr. 26. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Kizárt.
2016. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Hol is van az a strand?????
2016. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Húúú, akkor én is megyek. Szingli vagyok.
2016. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
most biztos le fognak pontozni sokan, de........... magaban mar a nudi strand is vegtelenul gusztustalan, nem ha meg dugnak is ott...........
2016. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

#4 Te gondolom magadtól is undorodsz, ha meztelen vagy? :D

Nudista strandon nem szokás dugni. Persze biztos gyakran előfordul és nem veszik észre őket, de ha igen, akkor kitessékelik. Arról meg ne is álmodjon senki, hogy szingliként odamegy és várnak rá a pucér csajok, akiket megdughat.

2016. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
LOOOOOOOL
2016. ápr. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

A nudizmusnak és a szexnek kb annyi köze van egymáshoz, minthogy ha korházba kerülsz és megműtenek, akkor is le kell vetkőznöd, de gondolom nem szexelsz akkor sem.

Egyébként meg ha valakit rajtakapnának hivatalos nudin a szexen úgy kivágnák, hogy lába sem éri a földet.

A nudizmus a természetességről és a szabadságról szól, nem a szexről.

2016. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SzAndrás válasza:
100%

Sziasztok

Érdekes a felvetés és a hozzászólás. Én is azt gondoltam hogy nudista(naturista) strandon nem szexelnek. Balatonberénybe járok rendszeresen. Az első alkalommal nekem is zavaró volt a szituáció. Ahogy egyre többször mentem megismertem embereket. Óriási volt a meglepődés és talán a csalódás is. Az öreg rókák , a Bberényi naturista egyesület tagjai jól ismerik egymást. Sokuk swinger klub tagok is. A kempingben éjszaka ...hát tanúságos. A mellettünk lévő nagy sátorban 5en lihegtek. Odébb a német házaspár fiatal magyar fiút boldogított nyitott lakókocsi ajtónál. A strandon minden nap megjelent egy szolis kigyúrt srác aki egyedüli csajok mellé telepedett, volt olyan nap hogy a kerítés mellett a hűvösben a naptej bekenésből ujjazás lett és a hölgy nem tiltakozott. Tehát ha nem is mindenki, de vannak nudisták akik összekötik a kellemest a "még kellemesebbel"

2017. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!