Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová mehetnénk nyaralni?

Hová mehetnénk nyaralni?

Figyelt kérdés
Családi nyaralást tervezünk. A Velencei-tó környéke jutott eszünkbe, de nem találunk sehol sem megfelelő szállást. :/ Olyan helyre szeretnénk menni, ahol van strand, és jó programokat találunk. :) Tehát nem csak városnézés, meg templomok meglátogatása. Játékterem, kirakodóvásár, vagy bármi igazából. :D Tudom, hogy a Balatonnál van, de ott már sokszor voltunk. Ja, és belföldön mindenképpen. :)
2016. júl. 13. 14:39
 1/2 Anonymus0123456789 válasza:
Ha még él a kérdés akkor én már jártam a Szelidi-tónál. Van a tó mellett közvetlenül egy szállás, és az is teljesen vállalható. Közel van sok kirakodó vásár, és érdemes elmenni sétálni a tópartjánál, főleg este, mert csodálatosan néz ki naplementénél :) :) Remélem tudtak segíteni :)
2016. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta mégiscsak úgy döntött a család, hogy Balatonozunk, de köszönöm a válaszod, talán jövőre majd lecsapunk rá. :)
2016. aug. 4. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!