Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Érdemes Pokémonok szempontjábó...

Érdemes Pokémonok szempontjából Hajdúszoboszlón nyaralni?

Figyelt kérdés
A barátommal augusztusban szeretnénk elmenni nyaralni, de számunkra fontos szempont hogy hol van a legtöbb Pokémon. Hajdúszoboszló nekünk nagyon tetszik, viszont nem mennénk oda, ha ott nincs sok Pokémon. Van itt valaki aki ott él és tud nekem segíteni? 20/L

2016. júl. 21. 18:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Nap kerdese :"D. Mondd, hogy csak kamu. Ekkora idiota emberekkel nem akarok egy bolygon elni :"D.
2016. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Azt hittem a menyasszonyos like-olósnál nincs rosszabb, de neked sikerült ezt megcáfolnod...
2016. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Ez most komoly ba*meg???
2016. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Engem csak az bosszant, hogy ezeknek az h.lyeknek engedelyezett, hogy szaporodjanak, es higitsak az emberiseg genallomanyat az idiotizmusukkal.


Ha fegyverhez kell engedely, gyerekvallalashoz miert nem?!?!?!


[link]


[link]


[link]

2016. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Jó ég!
2016. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Én nem értem ezt a kérdést!Milyen pokémon?
2016. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
93%

#6

Van egy ilyen játék vagy mi ez.

Elvileg a kameráddal tudod nézni a Pokémonokat vagy valami ilyesmi.



De te, kedves kérdező, hogy lehetsz ennyire éretlen 20 éves fejjel ilyen eszement butaságokkal foglalkozol?


Ez kib#szottul durva xD

2016. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ne legyetek már ilyen maradiak. 21. században élünk... Valaki Hajdúszoboszlóról PLS???
2016. júl. 21. 23:12
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Ha csak is kizárólag a vicc kedvéért tetted fel a kérdést akkor azt kell mondjam jó volt :D


Munkahelyemen van egy srác aki vagy 28 éves de képes volt átmenni egy teljesen más üzemrészre mert ott volt egy pokémon bent a csarnokba XD De facebookon is jókat nevetek amikor ismerőseim posztolnak ki dolgokat hogy hol találtak, meg egyik képes volt csak azért vonatra szállni és utazni vagy 30 km-ert hogy egy szerinte ritka pokémont megszerezzen. Csak ezért ült rá a vonatra csak ezért utazott. Amint beért gyalogolt kb 10 percet, megtalálta és jött vissza. Én ezt már túlzásnak tartom ebbe a játékba. Oké jópofa mert kimozdítja az embert. Engem annyira nem érdekel ez a játék, barátnőm is csak puszta kíváncsiságból töltötte le de nem igazán mozdult meg hogy begyűjtse őket, én meg aztán pláne nem. :D

2016. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Várom az értelmes hozzászólásokat, már le kéne lassan foglalni a szállást!
2016. júl. 21. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!