Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nagykanizsán vannak még...

Nagykanizsán vannak még elhagyatott helyek? (Urbex)

Figyelt kérdés
Szóval az a szitu, hogy még haverral bementünk múltkor a Petőfi úti laktanyába, és nagyon megtetszett az egész. Otthon rákerestem, kiderült, hogy urbex ennek az egész dolognak a neve, és hogy rohadtul tetszik :D Sok helyet megnéztem, de sajnos az üveggyár épületeit lebontották, a sör és a téglagyár is használva van. Esetleg még ott va az Erzsébet tér 12./Magyar utca 1., azzal nem tudom mi van, hogy lakják-e egyáltalán. Mondjuk Streetview-on láttam bent egy piros furgont.
2016. júl. 29. 09:29
 1/2 anonim válasza:
Ahogy mész le az Interspar mögötti úton ott, ahol a laktanya volt régen, van az a híd a Potyli felett. Na, végigmész az úton, kiérsz Szabadhegy szélére, mész a betonúton egy kicsit befelé, és ott lesz egy kisebb elhagyatott ház, meg pár nagy régi ól, vagy mi. Nem akkora durranás, mint régen a laktanya volt, de párszor megéri elmenni. :)
2016. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem, úgyis szabadhegyi vagyok.
2016. aug. 25. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!