Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok segíteni egy speciáli...

Tudnátok segíteni egy speciálisabb utazási kérésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lényeg a következő:

Szeretnék elmenni 1 hónapra Magyarország terüeltén belül bárhova pihenni, egy olcsóbb vendégházba.

Néztem én egyet s mást, ami 60000 Ft-ból kijön, de azoknál sajnos teltház van. Tudtok esetleg olcsóbb szállást ajánlani bárhol, ami kijön 60000 Ft-ból?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



#magyarországi szálláshelyek #hosszútávú pihenés
2016. szept. 22. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy minden szükséges információt megadtál, ami alapján keresni lehet...
2016. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt már hasonló jellegű kérdés, de ott legalább annyit elárult a kérdező, hogy milyen igényei vannak ( illetve nincsenek, csak szeretett volna elvonulni a világtól), így ott tudtam neki kulcsosházat javasolni.

De Nálad azt sem tudjuk, milyen komfort fokozatot szeretnél: mi legyen, mihez nem ragaszkodsz? Pl ha nem tudod nélkülözni a wifit, akkor kicsit nehezebb, stb..

Meg aztán azt sem árultad el, mégis milyen időszakra vonatkozik a kívánságod: most őszre vagy télen vagy majd csak tavasszal, stb. Szóval így nehéz... :-)

2016. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igényem nincs, wifi nem szükséges. Az időszak mindegy, ahogy találok valamit azt lefoglalom. Első válaszoló: Köszönöm a bunkóságot, tudod vannak olyan turistaházak, amelyek esetleg nem vannak fenn a neten, mert mondjuk egy parasztnéni üzemelteti valahol az Őrségben.
2016. szept. 23. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Na, aki olyat ír, hogy "nem vannak", attól nem is várok több észt... Köszönöm, hogy tisztáztad a dolgot. :)
2016. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pl. ez?

[link]


De ha ez nem jó, akkor nézz szét ezen az oldalon - hátha találsz valamit...

[link]

2016. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló!

Szeretném veled úgy mellékesen tisztázni, hogy az ELTE TTK karon kutatok, lehet, hogy ehhez nem kell ész, de szerintem kell hozzá némi jellegű intellektuális szint. És ugyebár minden ember tévedhet, kommentemet megírás után nem olvastam át. Ebből eredik a "nem vannak" nyelvtanilag helytelen kifejezésnek nem mondható tévedés. Az 5. válaszolónak köszönöm a linket, sokat segítettél, de ettől függetlenül megszüntetem a GYIK fiókomat, mert kezdem unni a sok "kritikust", aki energiáját arra használja, hogy kritizálja más esetleges nyelvtani hibáit.

Nem ismerlek téged, de gondolom Puzsér vagy a négyzeten.

2016. szept. 26. 10:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, emiatt butaság megszüntetni a fiókodat - sokszor jól jöhet a segítség.

A beszólogatáson továbblépsz és kész. Az életben sem mindenki csak kedves az emberrel.

Amúgy lássuk be: a nem vannak azért mégiscsak elég szembeötlő :-) (5-ös vagyok)

2016. szept. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen jellemz engem ez a hirtelen felindulás. A GYIK-en én is találkozom rengetegszer téves információkkal, de nem olyan módon közlöm ezt, hogy esetleg sértő legyen. A börzsönyi túraház mellékesen nagyon szimpatikus, ahogy teleofnközelbe kerülök az ott található telefonszámot felhívom.

Pontosan ezért tettem ki a kérdést, mert elég sok ideig kerestem megoldást, és ezt nem találtam meg. És ez igen szimpatikus számomra. Még egyszer köszönöm a linkjeidet! :-)

2016. szept. 26. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen - örülök, hogy segíthettem :-)

(amúgy a 2-es is én vagyok, nem csak az 5-ös :D )

2016. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!