Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Üvd borsodi srác vagyok,...

Üvd borsodi srác vagyok, Esztergomba készülök dolgozni de nem tudom hogyan juthatok el a Keleti pályaudvarról a nyugatiba Metrót azt már hallottam hogy az M2 essel a deák térig ott átszállok az m3 masra ez a vonal él még?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 22:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen, ez a lehetőség megvan. És ezt is ajánlom, mert a többi eljutási lehetőségben nagyobb a tévedés esélye.
2016. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hány megállót vesz ez osszesen igénybe ? Mármint tudod pontosan h mikor meikről száljak le ? :)
2016. okt. 3. 22:37
 3/21 anonim ***** válasza:
Keletinél lemész a 2-es metróba. Lent azt az irányt választod, ami a Déli pályaudvar felé megy. Felszállsz, és a harmadik megállónál leszállsz. Ott a 3-as metróhoz vezető táblákat figyeled és követed (jobbra lesz) aztán mész és a 3-as metrónál találod magad. Ott az Újpest-Központ felé menő metróra szállsz. A második megállónál szállsz le (Nyugati pu.) Ott a jobb kéz felé eső mozgólépcsőt érdemes választani, ami egy aluljáróba vezet, ahonnan még 1 szinttel feljebb van a pályaudvar. Az esztergomi vonat az 1-es vagy a 2-es vágányról indul mindig. Ez a pályaudvarnak az az oldala, ami a Westend plázához legközelebb található.
2016. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A Deák téren kell leszállni és nyilván arról, amelyikre először felszálltál, ami esetedben az M2. A megállókat hangosan bemondják, nem kell számolgatni.
2016. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor a lényegen nem változtat leszálloka deáktéren átmegyek a 3 masra arany jános után meg van a nyugati igaz ?
2016. okt. 3. 22:57
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy bambácska vagyok de én mint borsod megyei nem nagyon maszkál Pest és környéke felé lehet kockázatos a munka ahova megyek esztergomba de borsod az nagyon szegény megye kell a pénz jelzem suzuki gyárba megyek :DD
2016. okt. 3. 23:00
 7/21 anonim ***** válasza:
#5 Igen.
2016. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat ! :)
2016. okt. 3. 23:24
 9/21 anonim ***** válasza:
Csak úgy eszembe jutott ezt az egészet olvasva https://www.youtube.com/watch?v=JXVEIa0IDMk
2016. okt. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, minek bonyolítani a dolgot:

Keleti oldalánál áll meg a 73-as trolibusz, a Nyugati oldalánál meg leszáll. Kb. 10 15 perc és nem kell mozgólépcsőkön veszkölődni a csomagokkal, átszállni, stb.

2016. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!