Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen programokat lehet...

Milyen programokat lehet csinálni az országban? Minden érdekel, pénz nem számít! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt mondja egy családtagom,hogy lehet Magyarországon programokat csinálni,miért nem csináltam egy számomra kritikus időben.Szeretném kikérni a véleményeteket,hogy tényleg igaza van-e.Ajánljatok programokat légyszi,tegyük fel most nem számít a pénz!Jó,azért nem 2 milliós program legyen,de értitek remélem mire gondolok.Szerintem van koncert,színház,mozi,termálfürdő,mint program.Ajánljatok légyszi,ha tudtok valami jót!
2016. okt. 4. 02:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Most te akarsz szervezni valami programot, vagy csak nem tudtad, hogy lehet moziba járni? Nem értem az egészet.
2016. okt. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Ritka értelmes kérdést sikerült kiírnod........
2016. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Bármilyen program érdekel,amit lehet Magyarországon csinálni!Mozi,színház,termálfürdőn kívül mit lehet még itthon csinálni?(Külföldön ugye nagyobb a választék sajnos.)

Annyira nem lett pontos megfogalmazású a kérdés,tudom,de dühös voltam tegnap este,és nem is olvastam vissza a kérdés kiírása előtt.

2016. okt. 4. 17:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Vannak fesztiválok, múzeumok, koncertek, operák és még ezer millió dolog. Nézz szét pl a port.hu-n, de van egy csomó más oldal is.
2016. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mozi, színház, fürdés, túrázás, különféle tanfolyamokon való részvétel (pl. rajz, festés, barkácsolás), horgászás, sétarepülés, terepjáró vezetés, kalandparkok meglátogatása, lovaglás, borkóstolókon való részvétel, gokartozás, múzeumok látogatása (nem mind unalmas, van pl. csokoládémúzeum is, kreatív programokkal).

Sok mindent lehet csinálni, csak érdeklődnöd kell.

2016. okt. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tengeri hajózáson és magashegyi túrákon kívül mindent lehet csinálni. Pl. ezeken túl mi van külföldön, ami itthon nincs?
2016. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Márciuska ***** válasza:
Ezermillió dolgot lehet csinálni! Mindig van valamilyen érdekes kiállítás, fesztivál, rendezvény, (nemcsak zenei, hanem gasztronómiai, kézműves vagy vásári sokadalom, pl. barokk esküvő Győrben vagy Romantikus reformkor Balatonfüreden, hőlégballonfesztivál Gárdonyban, kürtös kalács fesztivál a Városligetben stb), vannak látogatóközpontok, bemutatóhelyek, rengeteg túraútvonal, egy csomó vár és kastély, tanösvények százával, csónakázó- és horgásztavak, barlangok, arborétumok, kilátótornyok, lovastanyák, vadasparkok, a bátrabbaknak a hőlégballonos repüléstől kezdve a siklóernyőzésig egy csomó minden! Vannak például tematikus vezetett séták is, vagy olyan városi séták, amelyek során kvízfeladatokat kell megoldani vagy nyomozni, de van egy csomó szabadulójáték is már az országban, több városban. És ezek többsége még rettenetes pénzbe sem kerül. Egyszer nézd meg a programturizmus.hu oldalt!
2016. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Márciuska ***** válasza:
Vannak csillagvizsgálók is az országban, planetárium legalább két helyen (Budapest és Pécs), és több vasúti terepasztal, a legnagyobbak a budapesti Miniverzum, illetve a keszthelyi. És van egy csomó kalandpark is az országban, ha az extrémebb szórakozás érdekel, és úgy tudom, bobpálya is van több helyen, vagy kenuzhatsz/kajakozhatsz is. A Tisza-tónál például befizethetsz csónakos vagy kajakos utakra is. Rendezvényként még eszembe jutott a Múzeumok éjszakája, a Színházak éjszakája, a Kutatók éjszakája, de pl. az állatkertben is szoktak lenni esti-éjszakai séták.
2016. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Magyarul "semmit" nem lehet csinálni itthon,nekem van igazam.Bár már nem megyek sokra vele...

Aki kérdezte mit lehet itthon csinálni...pl nincsenek világszínvonalú vidámparkok,és normális sípályák!Más engem nem is èrdekel,unalmas minden egyéb.Nem véletlen nem tudtam itthon soha jól érezni magam és nem is fogom tudni.Utálom,hogy Magyarországon szenvedek az èv minden napján...hurrá.Annak mondjuk biztos jó,aki pl nagyon szeret horgászni,csak nem mindenki ugyanazt szereti az a baj.

2016. okt. 14. 08:11
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Máshol sem lesz jobb neked :-)

A hiba benned van, jobb ha tudod.

2016. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!