Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen programokat lehet...

Milyen programokat lehet csinálni az országban? Minden érdekel, pénz nem számít! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt mondja egy családtagom,hogy lehet Magyarországon programokat csinálni,miért nem csináltam egy számomra kritikus időben.Szeretném kikérni a véleményeteket,hogy tényleg igaza van-e.Ajánljatok programokat légyszi,tegyük fel most nem számít a pénz!Jó,azért nem 2 milliós program legyen,de értitek remélem mire gondolok.Szerintem van koncert,színház,mozi,termálfürdő,mint program.Ajánljatok légyszi,ha tudtok valami jót!
2016. okt. 4. 02:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem is,mert nincs pénzem elköltözni.Átlag életet élek,nem vagyok gazdag.Egyébként meg mi a gond?Van,aki mást szeret,mint a többiek.Ennyi.
2016. okt. 18. 13:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha lenne világszínvonalú vidámpark és normális sípálya, boldog lennél itthon?
2016. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Márciuska ***** válasza:
Csak annyi történt, hogy első felindulásodban nem jól írtad ki a kérdést. :) Abban nincs igazad, hogy "semmit" nem lehet csinálni itthon, hiszen látod, mennyi ötlet jött. Abban viszont igazad van, hogy "semmi olyat" nem lehet csinálni, ami téged érdekel. Ha az elején megosztod velünk, hogy téged csak bizonyos típusú programok érdekelnek, és más nem, akkor megérthettük volna, miért háborodtál fel. Szerintem azzal a családtagoddal is így értettétek félre egymást. Neki igaza van abban, hogy lehet Magyarországon programokat csinálni, méghozzá nagyon is sokfélét! Csak szerintem vele sem osztottad meg az igényeidet és feltételeidet. Te mást értettél a program fogalmán, mint ő. De legalább most látod, mit értenek mások "programon", és benne volt az esély, hogy esetleg mégis kedvet kapsz valamelyikhez. (Tényleg ajánlom a programturizmus.hu-t, ott annyi minden van. Egy segway túra? gokartozás a Hungaroringen? sziklamászás a Mátrában? quad túra? Mecsextrém park? hegyi rollerezés? vadvízi evezés? paintball? Semmi nem tett kíváncsivá?)
2016. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!