Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen magyarországi látványos...

Milyen magyarországi látványosságok vannak a határ mentén országszerte?

Figyelt kérdés

2018-ban tervezem körbetekerni az országot, hogy jobban megismerjem hol is élek, na meg persze kikapcsolódásképpen.

Addig szépen írogatok egy listát, hogy mit érdemes megnézni illetve mely településeken érdemes körülnézni.


A határ mentén fogok (majdnem) menni, ami eddig a listán van:

Vácrátóti arborétum, Hollókő, Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Békéscsaba, Szeged, Mohács, Pécs, Nagykanizsa, Zalaegerszeg, Szombathely, Sopron, Győr, Tatabánya

(mondjuk ezek nagyvárosok, de ezek alapján azért nagyjából látni a "kört" amit megfogok tenni.


Tudom még odébb van 2018.04.02 az indulás időpontja de addig is szépen felírogatnám őket :)

Ha tudnátok segíteni azt megköszönném... így is majd 200+ település nevezetességeit kell előre megnéznem, kicsit segíthetnétek :)


2016. nov. 10. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
migránsok
2016. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Migránsokat nem látsz még a határ közelében sem, sőt ott sem. ahol befogadó állomás van. Ilyen helyen lakom, és tavaly óta nem láttam egyet sem. Csak a médiáaól tudom, hogy vannak a táborban.

Azt sem árt tudni, hogy mit akarsz megnézni? A várost vagy a természetet? Pl. Sopron belvárosa tele van műemlékekkel, de jól lehet kirándulni a Lővérekben is.

2016. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mind a kettőt szeretném :)

Természetet jobban szeretem, de érdekelnek pl. a műemlékek is. Kirándulni annyira nem lesz időm, persze nem hajt majd a tatár sem...

1400-1500km és napi 40-50km-el számolok, hogy legyen időm rendesen körülnézni. 35-40 naposra tervezem kb.

2016. nov. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!