Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová menjünk nyaralni 23...

Hová menjünk nyaralni 23 hónapos kislánnyal? Belföldön, ami annyira nem drága?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szinte bárhová mehettek. Az összes wellness szálló, panzió fel van készülve egy ekkora gyerek és szülei fogadására.


btw.:

Miért nem azt írod 2 éves? Meddig/miért kell hónapokban számolni a kölök korát?

2010. máj. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én tapasztalataim alapján ajánlom Szigetszentmiklóson az Oázis wellness parkot a környéken a városokban elég sok látnivaló is van ami könnyen megközelíthető ott meg a wellness panziójába jók az árak és nagyon kedvesek segítőkészek is. www.oaziswellness.hu


OFF

az előzőnek pedig annyi h 2 éves koráig a gyerekeket általába hónaposként ítélik meg mivel addig nagyon sokat változik a szervezete

2010. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia! ajánlom neked a tornácos vendégházat verpeléten, egertől 15 km-re, a mátra közelében. a szomszédos egerszalókon vagy demjénben található élményfürdő biztosan tetszene a gyerkőcnek és a szállás egyáltalán nem drága, sőt üdülési csekket is elfogadnak.
2010. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bárhová mehettek vele, bármilyen kempingbe, azok általában a legolcsóbbak.

2 évesen szerintem az a legjobb, ha kiviszitek valami olyan helyre, ahol szabad lehet, kevesebb szabályt kell betartani mint otthon. Tehát távolabb a várostól.

Én egy évesen már aludtam sátorba, bár nem emlékszem rá. De állítólag nagyon szerettem.

2010. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!