Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kékestetőt megmászni nehéz...

Kékestetőt megmászni nehéz ilyen időben?

Figyelt kérdés
Mátraházától gyalogolnánk fel a kékestetőig. Szerintetek ilyen időben meg lehet csinálni vagy nagyon kemény lenne? Aki válaszol azt felpontozom :)

#hideg #Kékestető #mátraház
2016. dec. 19. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmászni? Turistaúton kényelmesen fel lehet gyalogolni. Ha havas, jeges, akkor valószínűleg nehezebb, de akkor sem hiszem, hogy komolyabb erőfeszítést igényelne. Persze ha 60 feletti tévé előtt üldögélő típus vagy, akkor akár megoldhatatlan feladat is lehet.
2016. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is a túristaútvonalra gondoltam :)
2016. dec. 19. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha négykézláb mész, akkor kicsit húzósabb, mászni ott másképp nem igen lehet. Egy kellemes séta.
2016. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Száraz időben kondíciótól függően 40-60 perces séta. Hóban többet kivesz az emberből, de nehéznek nem mondanám.
2016. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom a "kellemes séta" alatt mit kell érteni, vagy merre, de mi rendszeresen azt az utat használjuk, amiből a térképen egy szakasz "veszélyes útszakasz"-ként van jelölve és valóban elég kellemetlen tud lenni le is meg fel is, mikor rálépsz egy kőre aztán kiderül, hogy nem is stabil, hanem megindul le a lábad alól. Pl. rendes túracipő/bakancs nélkül tiszta szívás. Hóban, fagyban meg nem is látod, hogy mi a helyzet és jobban is csúszik. Persze, fotelból kimászva is meg lehet csinálni, de azért nem biztos, hogy pont azzal kéne kezdeni.
2017. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!