Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek pénzkidobás és...

Szerintetek pénzkidobás és őrültség így utazgatni, országon belül?

Figyelt kérdés

Szeretek utazgatni, egyedül szoktam, mivel nincs aki jönne velem, viszont egyedül is élvezem a dolgot, feltéve ha közben nem alakul rosszul semmi. A lakhelyemnek kb. 100 km-es körzetében utazgatok néha busszal, sima helyközi járatokkal, elmegyek pl. a Balatonhoz vagy kisebb-nagyobb városokba. Szeretek olyan településeken mászkálni és olyan vidékeken végigmenni ahol még nem jártam, vagy csak keveset.

Viszont van aki szerint hülye vagyok és nemnormális hogy ezt csinálom, más meg azt mondja rá, hogy tök jó dolog.

Melyik véleményt vegyem inkább figyelembe, nektek mi a véleményetek erről?


2017. jan. 6. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se vedd figyelembe, csináld, ami jólesik.
2017. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó dolog ha szereted, azzal aki azt mondja hogy hülye vagy ne állj többet szóba.
2017. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek már csak ilyenek, mindig találnak valamit, ami nem tetszik nekik. A boldogság egyik kulcsa, hogy magasról tojsz random emberek véleményére és úgy éled az életed, ahogy neked jólesik (feltéve ha ezzel nem ártasz másoknak).


Szóval vedd be ezt: [link] és további kellemes utazgatást! Szerintem király dolog egyedül utazni, de vannak, akik társaság nélkül még WC-re se mennek, ők úgysem fogják ezt megérteni (mint ahogy azok sem, akik inkább megveszik a 20. ájfónt ahelyett, hogy élményeket gyűjtenének), de nem is kell :)

2017. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, jó kikapcsolódás, én is szeretek kirándulni.
2017. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja hogy hülyeség, valószínüleg irigykedik hogy te utazgatsz sok felé ő pedig csak otthon ül. Ne hallgass az ilyen emberekre.
2017. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem király dolog, jó megismerni a környezetedet. Simán több élményed lesz, mint aki elmegy külföldre és egy helyben döglik a tengerparton egy hétig. Én is imádok idegen városokban kószálni, kül- és belföldön is :)
2017. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem hülyeség, én is szoktam ilyet :D
2017. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja, hogy hülyeség, az tuti, hogy tárgyakra költi az összes pénzét. Ami persze csapda, senki nem fog emlékezni a 10 évvel ezelőtt megvett mobiljára, kanapéjára vagy tévéjére, de én máig emlékszem egy fantasztikus dél-franciaországi utamra. Az élmények megmaradnak, a tárgyak meg csak tárgyak.
2017. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fantasztikus dolog! Ha egyszer úgy alakul én is belevágok, de én a gyerekeimmel mennék + előre megnézném van-e valami látni való. Réges régen a volt pasimmal csináltunk hasonlót. Esztergomból csak egy játszóteret láttam panelek közt.. vagy 6 órát ökörködtünk. Megérte!
2017. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!