Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest Kecskemét távolság...

Budapest Kecskemét távolság robogóval?

Figyelt kérdés
Meglehet e tenni egy robogóval budapest - kecskemét tavolsagot ? És mennyi idő ? Útvonal ? Előre is köszi

2017. febr. 20. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Eleve ugye autopalyan nem mehetsz, tehat marad az 5-os ut. Es ugye kerdeses, mennyivel tud menni a robogod.
2017. febr. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs vonat vagy busz?

Szerintem nagyon veszélyes egy forgalmas, nem is túl jó minőségű úton robogózni az autók között.

2017. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
persze, hogy meglehet. az idő attól függ mennyit megy a robogód. sima 5 ös
2017. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első felét robogóval, a másik felét mentővel...
2017. febr. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez durván 90km az 5-ös úton.

A legtöbb amit mentem robogóval egyhuzamban az 60km volt de nagyon unalmas volt és kb 1 óráig tartott. Többet nem mentem... :D

Ha megbízható a robogód akkor vállalható de nem ebben az időben hanem várj ameddig legalább +15 fok lesz és mindig legyen plusz ruha mert lehet hogy bp-n jó az idő de kecsón már esik.

2017. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

na erre szoktuk mondani hogy majd meg nézlek a fokuszban.

Viccet félre téve én nem tenném.

2017. febr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán meglehet egy normális robogóval. Én 1385 km-t mentem vele, mire hazaértem. Átlagba 75-el simán ment, volt ahol 80-85-el is. Volt egy szakasz, ahol feltéptem a pályára, ott azért szorítottam neki a tempót, hogy minél hamarabb lejöjjek róla.
2017. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!