Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Romániaban élek. Az osztállyal...

Romániaban élek. Az osztállyal el szeretnék menni Szegedre.13 éves vagyok. Mi kell hozzá? Útlevél, felhatalmazás?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

szemelyi igazolvany vagy utlevel mindenkeppen kell. ha a szuleid elvaltak, akkor mindket szulo irasos beleegyezese arrol, hogy az orszagot elhagyhatod.

azon kivul: felnott kisero, leszervezett program, koltsegvetes, stb.

2017. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha eggyütt vannak felhatalmazás kell?
2017. febr. 26. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyutt vannak, nem kell, bar vilagosan irtam h akkor kell, ha elvaltak mar. Az ut szervezeset egyebkent bizd az ofore, es ne szegedre menjetek, tele van cigannyal :(
2017. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Látogassátok meg Székesfehérvárat!

Iszonyat sok a történelmi múzeum,sok a templom.

Tele van a belváros is csodálatos helyekkel.

Hatàrtalan a látnivalója.

Ha esetleg gondolod és ide jöttök vállalok idegenvezetést+tanítást(ha a kedves osztályfőnök szeretné!).

Ez igazából ingyenes lenne,sokszor szoktam így turistákat körbevezetni és érdekes dolgokat tanítani és mesélni nekik.

Mindenki egy fantasztikus véleménnyel és élménnyel gazdagodott meg és ment haza!Ha esetleg érdekelne titeket akkor ezt mutasd meg az osztàlyfőnöködnek!

2017. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az utat nyertük és nincs más válsztás
2017. márc. 6. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!