Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Deli pu-n meddig van nyitva...

Deli pu-n meddig van nyitva vasarnap a bkk jegypenztar ahol emberektol vehetek berletet?

Figyelt kérdés
Koszi elore is!
2017. márc. 4. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A Metrónál lévő ügyfélközpont minden nap 5.30-22.00 óráig van nyitva. Vasárnap is.
2017. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem ragaszkodsz ahhoz a múlt századi módszerhez, hogy emberekkel diskurálj miközben az kiadja a jegyedet, a bkk automata 24 órában segít neked.

Gondolom modern emberként bankkártyád van.

Olvasni tudsz.

Elvégeztél legalább 6 általánost, hogy megértsd a menüket.

2017. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De en direkt emberekkel szeretek tarsalogni nem pedig ilyen szr gepekkel. Ugyis egesznap gepekkel beszelek telefon, szamitogep. Amugy koszonom szepen
2017. márc. 4. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a bérletvásárlás jobb esetben nem egy nagy társalgás, kérsz egy bérletet és viszontlátásra. Ha te ott akarod kibeszélni, a sorban állok nem fogják díjazni. Utálom,amikor ilyenek feltartják a sort. Menj egy barátodhoz,ha beszélgetni szeretnél.
2017. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legszívesebben felrúgtam volna a múltkor reggel azt a vénasszonyt, aki előttem a sorban elkezdett a kisunokájáról mesélni a bérletárusnak, és lekéstem miatta a hévet. (Az automata nem működött.) Nehogy már ott éld ki a beszélgethetnékedet.
2017. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na a privát üzeneted alapján nem is csoda, hogy csak az hajlandó meghallgatni téged, akinek fizetnek érte. Hidd el, ha nem teszel minden mondatodba egy trágár szót, úgy is érthető marad, amit mondasz. Mondjuk én meg gondolatban vénasszonyokat rúgok fel, de legalább az automatákat használom, amiknek a beüzemelése szerintem a legjobb dolog, amit a BKK valaha is csinált, nem tudom, mit vétettek szegények ellened, ami miatt így utálod őket.
2017. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat ocsem utolso. Kajak ilyen hulye vagy vagy csak tetteted? Hat ha nem szeretnek gepekbol venni jegyet akkor hadd vegyek mar emberektol. Amugy meg az uzenetben azert irtam KETTO ronda szot a4mondatban, mert Te voltal az otosik aki igy ertette.
2017. márc. 10. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!