Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb környék ahol eddig jártatok Budapesten?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Budapesten nem igazán vannak veszélyes környékek. Mire gondolsz pontosan?


Persze van ahol átlagosnál nagyobb a bűnözés de azért olyan környéke nincs Budapestnek ahol ne mernék elsétálni.

2014. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Budapesten majd mindenfele jártam már, de sehol sem éreztem magamat veszélyben.
2014. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
XIII. kerület Szabolcs utca, VIII kerület külső része vagy Illatos/Gubacsi sarok illetve ettől veszélyesebb környékek (ha vannak)
2014. ápr. 26. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Budapesten elég sok helyen nem mernék sétálni illetve késő este gyalogosan közlekedni, de lehet nekem vannak rossz rálátásaim a dolgokra.

Például:

8. kerület: Asztalos Sándor utca és az Orczy tér környéke

9. kerület: Határ út környéke, Illatos út, Lurdy Ház és környéke továbbá Vaskapu utca

13. kerület: Szabolcs utca

2014. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lurdy és határ út környékén miért?
2014. ápr. 26. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Amiket írtatok kb. azok lehetnek a legvészesebbek de még azokon a helyeken is nyugodtan sétálhatsz, nem kell parázni... Mondjuk nő egyedül és éjszaka ne menjen, de igazából nekik máshol se tanácsos, ez kevésbé helyszín függő.
2014. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

A Határ úti metrómegállóba menj el egyszer, nézz szét a felszínen. Nekem nem tetszett és nem bizalomgerjesztő. De lehet, hogy Neked más lesz a véleményed.

A Lurdy háztól egy sötét téli estén gyalogoltam a 2-es villamoshoz. Nem tűnt biztonságosnak.

Kifelejtettem a felsorolásból a Népligetet - különösen a Planetráium és a buszpályaudvar környékét. Különösen vasárnap hajnali 2 óra körül.

2014. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó két helyen még nem jártam éjjel, a Határ út így visszagondolva tényleg nem tűnik a legbiztonságosabb helynek, de nem is a legdurvább Bp-en.
2014. ápr. 26. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Én a Fazekas gimnáziumba jártam (nyolc kerület, nem egy jó rész), majd évekig jártam az Orczy kertbe péntek esténként kb 2004-2006 között. A Losonczy térre is jártam ezidőtájt. Ezek nem voltak vészesek.


Viszont a nyolcvanas évek elején néhányszor jártam az akkor újnak számító Szigony utcai lakótelepen (éppenséggel a Polgár családot látogatni, akkor még ott laktak). Na AZ akkor és ott iszonyú para volt, már bocs de a mostani viszonyok köszönőviszonyban sincsenek. Örültem ahányszor élve eljöttem.

2014. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gyurci77 válasza:
85%
X. kerület Hős utca, annak is a külső része.
2014. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!