Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatoni szállás! Tudnátok...

Balatoni szállás! Tudnátok segíteni, abban hogy olyan szállást találjak, ami az alábbi feltételeknek megfelel?

Figyelt kérdés

Ha szálltatok már meg olyan helyen ami az alábbi feltételeknek megfelel legyetek szívesek linket küldeni, vagy ajánlást írni hogy merre keressem. Számtalan keresőprogramot használtam de tudom sok nem bejelentett szállás is van. Ár nem számít. Két főre keresnék. A feltételek:

FONTOS:

- Apartmanház, két szobás

- KÜLÖNÁLLÓ ahol a főbérlő vagy más nyaralók nem zaklatnak. El lehet bújni kicsit a világ mögé :)

- Déli part

- kávéfőző, mosógép, Tv, mikró, tiszta fürdő/hálók/Wc

MELLÉKES:

- tóparti

- nagyon csendes környék

EXTRÁK (ilyen már valószínű nincs is) :D :

- Wifi

- különálló "saját" medence

- klíma

Köszönöm szépen :)



2017. márc. 30. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha fent vagy facen, ott van egy csoport kifejezetten Balatoni szállások a neve.

Ott így kiírhatod az igényeidet, és az lapján jelentkezhetnek nálad a szállásadók az ajánlataikkal.

Én tavaly ott foglaltam szállást, nekünk bejött, persze azért jól meg kell nézni, mert ott is van mindenféle hirdető.

2017. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!