Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan oldható meg a pisilés...

Hogyan oldható meg a pisilés kirándulás közben?

Figyelt kérdés
Hiszen mobil wc-k nincsenek kirakva, de így kora tavasszal még igazán elbújni se lehet sehova, na de ha még lehetne is akkor is lehet, hogy éppen olyan helyre megyünk ahol sok másik ember is van, visszatartani meg nem éppen könnyű mikor már órák óta kellene.

2017. ápr. 1. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
katéter
2017. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Terhes vagy, hogy nem birsz ki egy par oras setat pisi nelkul?


Egyebkent meg egy pisire kb. barmikor be lehet kucorodni a bokrok koze.

2017. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bunkó vagy, hogy nem bírsz ki egy válaszadást beszólás nélkül?

Nem 1-2 órás sétáról van szó minimum 6-8. És ha terhes lennék? Nem vagyok, csak simán kis hólyagom van. :D


[link]

2017. ápr. 1. 18:41
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

fuuu, es most vegre talaltal egy okot, amin megsertodhetsz, mert nem vettem figyelembe az erzekenysegedet, egy szemet vagyok, a tarsadalom legalja, biztos a melegeket is gyulolom mert masok, szabadidomben meg bebifokakat szoktam feszitovassal gyilkolni.


ha ennyire eletkeptelen vagy, hogy egy kirandulason elmenj a bokorba pisilni, ne nagyon mozdulj ki a varosbol, mert eltevedsz 2 turistajelzes kozott.

2017. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a múlt héten meséltem az ismerőseimnek, hogy az erdôben láttam virágokat, két őzet meg egy segget. Az évnek ebben a szakaszában a legtöbb növénytársulásban egyszerűen nem lehet elrejtőzni, de egy 6-8 órás túrán kizártnak tartom, hogy ne érintsetek olyan helyet, ahol gyorsan elő lehetne kapni a locsolót vagy leguggolni az ösvénytől pár méterre. És ha nem valami brutális nagy csoporttal tapossátok le az erdőt, akkor 6-8 órán keresztül tuti nem végig egy turistaparadicsomban fogtok mászkálni.
2017. ápr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lazán meg lehet oldani ebben az időszakban is.

Vannak farakások itt-ott / vadcsapások / vastagabb törzsű fák / sziklák, nagyobb kövek / mindenféle bozótos. Sőt, volt olyan is, amikor az erdő közepén volt egy budi. Erre ne nagyon számíts, de bármi megtörténhet. :D

Feleslegesen aggódsz ezen.

2017. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is bokrb a mennék! De megertem a kérdező én se szivesen guggolok le!
2017. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég durva elvárás egy turistaúttól, hogy mobil vécék legyenek kirakva. Ennek hiányában én ezt a többek által már beváltnak minősített módszert javaslom:

- Kissé lemaradsz a csoporttól. Kézenfekvő valakivel közölni is, hogy pisilni mész, nehogy elinduljanak megkeresni. Erre a személyre akár a táskádat is rábízhatod, mert a küldetés könnyebben teljesíthető nélküle.

- Bevonulsz valami tetszetős dzsindzsásba, ami elég hívogató módon megfelelőnek tűnik az említett célra. Lehetőleg olyan helyre, ahol nem díszelegnek eldobott papírzsepik, mert itt kisebb eséllyel lépsz mások egykori vécéjébe.

- Lejjebb tolod a nadrágod és közben leguggolsz. Célszerű ezt a két műveletet gyakorlottan, egyben végrehajtani, mert ha már le vagy guggolva, akkor nehéz lehúzni a nadrágot, viszont ha már kivillan a segged, amikor még nem guggoltál le, akkor nagyobb eséllyel kerül valakinek a látókörébe.

- Sziszegve arrébb húzod a p|csádat a csalánból, és guggolva arrébb tipegsz.

- Elkezded kiengedni a fáradt olajat, közben bosszúsan észleled, hogy persze, hogy a cipőd felé folyik. Fél lábbal arrébb tipegsz.

- Elkezdesz papírzsepi után kotorászni, ami jóval nehezebb így, hogy a letolt nadrágod zsebéből kell kivenni. Megjegyzed magadban, hogy legközelebb előre kiveszed. Ellenőrzöd, hogy nem esett ki a zsebedből a kulcsod, a mobilod, az irataid stb.

- Megtörlöd magad és eldobod a zsepit.

- A leguggolós-gatyalehúzós művelet fordítottja következik: felállás közben egyszerre felrántod magadra a bugyit és a nadrágot. Most necces, hogy kiesik a zsebedből a kulcs, a mobil, az irataid, de összeszeded.

- Boldogan sprintelsz a többiek után és előhalászod a kézfertőtlenítődet a táskádból.

2017. ápr. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Próbáljátok ki az Intim Kála pisilőtölcsért. (pont ezekre a problémákra nyújt segítséget. Nekem bevált,pici helyen elfér, papírból van, így eldobható használat után.
2017. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!