Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Az gáz ha még életembe nem...

Az gáz ha még életembe nem voltam a fővárosunkban/balatonon? 18/f

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 21:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én egy vidéki angliai városkában élek ami Londontól 100 km-re van. Vannak olyan kollégáim akik nyugdíj előtt állnak, és ők mesélték, hogy soha életükben nem voltak Londonban, de még a Stonehenge-t sem látták.

Szóval sok ember van a nagy világban aki leél egy életet úgy, hogy a saját hazájának fővárosát sosem látta. Nem gáz.

2017. máj. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 Azért ez már gáz.
2017. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

Ne akarjuk mások igényeit minősíteni, mert az az igazi gáz. Úgy is mondhatnám, csekély beleérző képesség.


Kérdező! Az ember azért szokott utazni, mert kíváncsi. Aki nem ezért, hanem mondjuk, hogy beszélhessen róla, annak teljesen fölösleges. Az utazás a kíváncsiság kielégítése, ezért élvezetes. De minden megismerésbe munkát kell fektetni.

Előbb ki kell deríteni, mit lehet ott látni, ebből mi érdekel igazán. Aztán ki kell számolni, erre mennyi idő kell, hogyan utazzunk, hol szálljunk meg. Ez dönti el, hogy mit tehetünk, mert ekkor derül ki, van-e rá pénzünk. Ha annyi nincs, lehet olcsóbb szállás, étkezés, utazási mód, vagy rövidebb ott tartózkodás. Ezeket mind meg lehet tudni az internetről. Ha ezt nem teszed meg, teljesen fölöslegesen dobsz ki egy kalap pénzt, mert nem fogsz tudni semmit intézni, és ennél drágább mulatság nincs is.

Tehát előbb gondold végig az igényeidet, aztán tervezz, utána utazz.

2017. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
[link] Nemzetközi oldal elsősorban külföldiek használják Budapesten de televan rendes emberekkel akik körbevezetnek a városban akár szívességből is.Még aludhatsz is náluk. Engem Londonban egy tök aranyos lengyel csajszi vezetett körbe. Attól függ mit szeretnél kereshetsz vendéglátót vagy csak olyanokat akik találkozni akarnak. Biztos vannak olyan emberkék akik szívesen megmutatják neked a várost. Én már párszor magam is megmutattam külföldieknek a főváros szépségeit, de biztos hogy te is találsz olyan hazánk fiát aki veled is összefutna. Lányoknak is lehet bátran írni csak legyen egyértelmű hogy nem randizni akarsz vele mert ez nem arra van.
2017. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!