Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol lehet az országban nyaralá...

Mr. V. kérdése:

Hol lehet az országban nyaraláshoz felnőtt nyári tábort (túlélőtábor, kirándulótábor jellegű) találni?

Figyelt kérdés

1-et találtam, de az idén nem indít.

Egyedül meg egy vízparton unatkozva vörösre sülni nem egy nagy élmény... ezért keresek elfoglaltsággal járó nyaralási lehetőséget.

Esetleg szintén társaság nélküli hölgyet, hol érdemes keresni, aki elkísér és persze nem várja el, hogy én fizessem a teljes nyaralását? (Ilyet rengeteget lehet találni, de nem "anyagias kísérő" (plázacica), hanem nyaralni vágyó, de egyedül szintén nem akaró lány/hölgy akit keresnék, de eddig nem találtam.)

FB kizárva, ott eddig soha semmit (albérlet, lakótárs, stb.) nem találtam.

Ha lehet ne társkereső oldalakat ajánljon senki, hanem max útitárs/nyaralótárs/túratárs vagy konkrét tábor oldalakat!



2017. máj. 23. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam ilyen táborokat keresni hanem egyszerűen magam csinálok olyan túrákat amilyen nekem tetszik. Társakat meg út közben szoktam találni természetesen szintén túra közben lévők személyében. Vagy akik kedvet kaptak a csatlakozáshoz.

Idehaza a Bakony az egyik kedvencem. Győrből vonattal is le lehet vinni biciklit, de élvezetesebbnek szokott tűnni ha letekerek onnét. Például tanyákat szoktam nézni ami rendbehozható lenne és néha elbújni benne a civilizáció nyüzsgéséből netán bele is költözni. Az ilyesféle kirándulások közben mindig összeismerkedtem lányokkal akik például felajánlották hogy egy-egy eldugott tanyát megmutatnak. Vagy csak egyszerűen azért hogy jókat beszélgessünk. Erdélyben és Ausztriában szintén így szoktam túrázni. Ezek közül szerintem Ausztriában a legkönnyebb társakat találni túra közben. Az osztrák biciklitúráim egyben túlélőtábor jellegűnek is mondhatóak mert nem szoktam költeni hanem amit a vadon felkínál évszaktól függően: ringlószilva, dió, mogyoró, sárgabarack, stb. Mivel a városi művilág kompenzálása céljából ahogy fogalmazni szoktam "ősember" vagy "vadember" akartam lenni. Persze nem mindig mert azért boltokban szoktam venni az élelmet, a szokás nagy úr.

2017. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 EagleHUN ***** válasza:
2017. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beírtam googleba, hogy szervezett túra, nagyon sok jónak kinéző találatot hozott, esetleg ezen az úton elindulhatnál. ;)
2017. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezek szimpla túrák, amik keresőből előjönnek, de én nem túrázni akarok (valahonnan valahova), hanem egy fix tábort keresek, ami körül lehet kirándulni, ám főként vízpart a lényeg, mert többnyire áztatnám magam, csak délelőtt-kora délután (amíg hideg a víz) kimozdulnék erre-arra, mondjuk bejárni 3-5km-t.

Tehát nem a konkrét "kifáradás" és "cél elérése" motivál, hanem egy szimpla átlagos nyaralást (semmittevést) szeretnék aktívabbá tenni.

A túrkevei nem tűnik rossznak, csak az nagyon ifjúsági (14 alatti) a fotók alapján.

Külföld pedig nem érdekel, mert az országban is van sok szép táj, sok víz, ezért kár távolabb menni.


Amúgy nem vagyok az a típus, aki vadidegeneket leszólít út közben, vagy csapódik valakikhez, tehát ez is kilőve.

2017. máj. 23. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még érdekes: mi többször szálltunk már meg a mártélyi ifjúsági táborban. Kedvező ár, közvetlen a Tisza holtága mellett, strand, bicikli-, csónak-, kenubérlés a táborban. Új építésű épület, a szokásos tábori felszereléssel: nagy udvar, tűzrakóhelyekkel. Kirándulási lehetőségek, tanösvény a mocsáron át vezetett pallókon, a mindszenti strandon a Tiszán is van strand. Ha nincsenek táborlakók, akkor csendes, ha vannak, akkor móka és kacagás... Felnőtt csapatok is előfordulnak. Merem ajánlani mindenkinek!
2018. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!