Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek Balatonon melyik...

Szerintetek Balatonon melyik a legszebb, nyaralásra alkalmas hely?

Figyelt kérdés
Tudom, ez egyén függő. Tavaly Siófokon voltunk. Idén valahova máshova szeretnénk menni. Személy szerint Tihanyra gondoltam, de szeretném meghallgatni mások véleményét is. Köszönöm.
2017. máj. 24. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Siófokak rengeteg előnye és persze hátránya is van, de a "szép" jelző jutna róla utoljára eszembe. Szóval ha ez a mérce, akkor szinte bármelyik másik településsel jobban jàrsz. Én Csopak környéket szeretem a legjobban.
2017. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csakalinketszeretnem válasza:
Csak akkor ha családosok vagytok gyerekekkel: szüleimmel Balatonboglárra szoktunk menni, déli parton van, de nagyon jó hely, az egyik strandján van egy a parton lévő kis beépített strand. 1 óra 750 ft, 3 óra 1500 ft, ez csak azért jó, mert oké ott a balaton ingyen, de ha azt unnád abban a strandban van egy kis melegvíz meg kettő nagyonb csúszda meg 2-3 más medence, a gyerekek nagyon élvezik, de ha csak pároddal/barátokkal mentek akkor is ajánlom nagyon szép hely hangulatos sétálóuccákkal, jó kajáló helyekkel :D + van egy kilátó ahova esetleg felhős idő esetén vagy csak fürdés helyett el lehet menni. Meg sok más is van ott. Persze ettől függetlenül Tihany is jó hely
2017. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Balatonfüred. De nem az egész napos ázás a cél.
2017. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Balatonfüzfőn nőttem fel, úgyhogy a Balaton összes részén megfordultam már legalább egyszer. Számomra Balatonfüred,Csopak,Tihany,Balatonlelle a favorit. Siófok mint varos
2017. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Siófok,mint város tetszik, ugyanakkor ha nincs kocsitok felejtős,mivel tavaly ott voltunk párommal, és legyalogoltuk a lábunkat.

Deák Ferenc sétányon volt a szállás, és onnan a Petőfi sétány 4.8 km.. :D

2017. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem elsősorban a táj, a panoráma fog meg, nem a nyüzsgés meg a rengeteg látnivaló, így kis településsel is beérem, nyáron úgyis a strandolási lehetőség a legvonzóbb. Épp ezért nekem a keleti partvidék a nyerő Balatonvilágostól Balatonalmádiig, meg a leghamarabb megközelíthető is. Sosem mennék máshova nyaralni a Balatonon.
2017. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!