Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófoki helyijáratokkal...

Siófoki helyijáratokkal kapcsolatban hol találok információt? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
4 éves kisfiammal kettesben fogunk leutazni, autó nélkül. Az Ezüstpart Hotelben fogunk megszállni, és csak annyit találtam a DDKK honlapján, hogy arról a környékről a 12-es és 21-es buszokkal juthatunk el a kikötő/óriáskerék környékére. A menetrendet is megtaláltam a honlapon, de azt nem, hogy pontosan melyik megállóban kellene fel- és leszállnunk, illetve hogy mennyibe kerül a vonaljegy, és hogy ezt hol lehet vásárolni. Tudnátok segíteni? Nagyon örülnék, ha egy ott ismerős ember megtenné nekem, hogy egy térképen bepöttyözi, hogy hol vannak a buszmegállók, mert ezt sehol sem találtam meg. Nem akarok egy 4 éves gyerkőccel potyára gyalogolni ennyit, a taxi pedig alsó hangon 3000 Ft lenne. Köszönöm előre is!!

2017. máj. 30. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A google maps-on tudsz gyalogosan es/vagy tömegkozlekedessel is utat terveztetni!

Bal oldalt vegig ki is irja a lepeseket hogy mi merre hany méter melyik busszal stb!

2017. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fáy András utca
2017. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Google maps-szel próbálkoztam én is, de fel sem hozta a helyijáratokat (annyit írt, hogy 1 megálló VONATTAL Széplakról Siófok, de ezt enélkül is tudtam volna :) ), a térkép sem jelöli sem a busz útvonalát, sem azt, hogy hol vannak megállók.

A Fáy utcás segítséget is köszönöm. Jegyet a sofőrnél tudok venni? És kb. mennyibe kerül?

2017. máj. 31. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
#1: A Google Maps nem ismeri minden város helyi közlekedését.
2017. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!