Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen a közbiztonság Miskolco...

Domimama kérdése:

Milyen a közbiztonság Miskolcon? Mire vigyázzunk, ha néhány napot Miskolcon nyaralnánk a vendégeinkkel? Sok a negatív infó ezzel kapcsolatban, mi a valós helyzet?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik városrészbe mentek?
2015. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szállásunk valószínüleg Diósgyőrben lesz, de lehet,hogy Tapolcán. Szeretnénk menni a Barlangfürdőbe, a várba, Lillafüredre és persze a belvárosba is. Három napba kb. ennyi fér bele. Tömegközlekedve járunk.
2015. jan. 20. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Na, hát táskára vigyázni, értékes dolgokat tömegközlekedési eszközre hátizsákba, oldalra/vállra nem teszünk, ajánlatos a hasadon vinni a táskádat, a pénztárca, telefon 2 lakat alatt :D

Egyébként nem olyan vészes, mint ahogy mondják. Sötétedés után már annyira nem szeretünk kijárni, de kb. olyan, mint más város. Csak tényleg annyi, hogy jól kell vigyázni a táskára, utcán látványosan ne pötyögjetek telefonon (bár én még nem hallottam olyat, hogy kikapták volna valaki kezéből).

Érezzétek jól magatokat, remélem tetszeni fog Nektek a városunk (:

2015. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igyekszünk vigyázni. Én 20 éve voltam utoljára Miskolcon, azóta biztosan sokat változott. A vendégeim pedig Amerikából jönnek, és nem szeretném, ha negatív élmények érnék őket. Úgyhogy majd körültekintőek leszünk :-)
2015. jan. 20. 20:22
 5/8 anonim válasza:
100%
Én miskolci vagyok, és nem rosszabb a közbiztonság mint bárhol máshol. Nem fognak megtámadni nyílt meg semmi ilyesmi. Legalábbis ugyan akkora a valószínűsége, mint bármelyik nagyobb városban. Megvannak azok a kornyekek, ahova nem tanácsos menni, de ott amúgy sincs semmi látvány. én lánykent is sokszor mászkálok éjszaka egyedül de sosem volt semmi szerencsére. Kellemes időtöltést kívánok .:)
2015. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Úgy bírom ezeket a tipikus "turista csalogató" hozzászólásokat. Nem azzal kellene kezdeni ha ilyen kérdést tesz fel valaki, hogy gyertek de úgy készüljetek, mintha háború lenne. Itt is ugyanazok a dolgok érvényesek tömegközlekedésben mint bárhol máshol. Pl Budapesten . De egyébként itt is csak emberek élnek, kicsit több a lelakott ember mint máshol ahol az ipar kevesebb munkanélkülit adott a rendszerváltás után de kb ennyi. Van sok látnivaló ( Tapolca, Diósgyőri vár, Fő utca, Pláza, Szinvapark, Lillafüred, Ómassa, Kisvasút, Templomok, Múzeumok, Barlangfürdő, Február elején ha akkor jönnek Kocsonyafesztivál, éttermek, cukrászdák és ami még nem jut az eszembe) Gyertek bátran, szerintem jól fogtok szórakozni!
2015. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kérdések, mintha Miskolc kb. Donyeck lenne.

Éltem ott 2007-2013-ig egyetem miatt, semmivel nem különb ilyen szempontból mint az összes nagyobb magyar város.

2015. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsónál a pont. Diósgyőr ,Tapolca meg Lillafüred ráadásul a jobb helyek közé tartozik Miskolcon belül. Amúgy meg Bp. veszélyesebb, utána lehet nézni a statisztikáknak.
febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!