Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Békéscsabáról szeretnék...

TheCilOo98 kérdése:

Békéscsabáról szeretnék eljutni a Budapesti Liszt Ferenc repülőtérre, ha vonattal megyek hol szálljak le Budapesten belül, hogy a repülőtérre tudjak menni? Olyan 40perc alatt?

Figyelt kérdés
Békéscsaba - Budapest vonattal/ Budapesten belül a Liszt Ferenc repülőtérre szeretnék jutni, úgy tudom, hogy ha Kőbánya-Kispest-en leszállok onnan megy a 200E-jelzésű busz, így el tudnék jutni 40perc alatt a repülőtérre vagy tudtok jobbat?

2017. jún. 26. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kőbánya-Kispestről kb. negyedóra alatt ott van a busszal. Azt mondjuk nem tudom, milyen gyakran jár, ezer éve nem voltam vele. De majd a fővárosiak biztosan segítenek.
2017. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 200E busz menetideje kb 25 perc, és napközben 7-8 percenként jár. De én úgy vettem észre, hogy a Békéscsabáról érkező vonatok a Keletibe mennek, tehát nem érintik Kőbánya-Kispestet. Persze az is lehet, hohy án nem figyeltem eléggé (szinte naponta járok a Kökin)

Tehát a Kökiről 40 perc alatt el tudsz jutni a reptérre, de a Keletiből már nehezebb ügy (onnan metróval és busszal lehet eljutni, vagy busszal és vonattal és aztán ismét busszal)

2017. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Rákerestem és ezek a vonatok csak a Keletiben állnak meg Budapesten,szóval nincs sok választásod.


M2 metró: Keleti - > Deák tér

M3 metró: Deák - > Kőbánya-Kispest

200E busz: Kőbánya-Kispest - > Repülőtér

2017. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szolnokon átszállsz egy Nyugatiba tartó vonatra és az megáll a reptérnél.Ott megvárod a buszt és annyi.

Persze, össze kell hangolnod, melyik vonattal menj Szolnokig és mikor indul onnan vonat Pest felé, mindezt úgy , hogy időben kiérj a reptérre.

2017. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, azt elfelejtettem írni, hogy Szolnokon átszállok, hogy a Nyugatiba menjek és úgy leszállok Kőbányán és ezek szerint akkor így jó!
2017. jún. 26. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogadd meg #4 tanácsát és szállj le Ferihegy megállóhelyen (Kőbánya-Kispest előtti megálló) Ezzel kb fél órát spórolsz.
2017. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó is írta, nem kell a KÖKIig bemenned. Ferihegyen leszállsz és ott van a busz megállója is.
2017. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kökire felesleges bemenned, minden vonat, ami Szolnokról a Nyugatiba tart, megáll Ferihegyen. Onnan a 200E busz 10 perc alatt a reptérre visz. Buszjegyet a vonatjegy mellé tudsz venni, kedvezményesen.
2017. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!