Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A budapesti óriáskerékre...

A budapesti óriáskerékre megyünk a családdal. De vidékről megyünk fel. Mit tudunk még a közelbe megnézni, csinálni egy 8 éves gyerekkel, hogy ne csak a kerék miatt induljunk el. Van tanácsotok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Erzsébet tér egy hatalmas zöld park a belvárosban, a Deák tér mellett. A város közepén lévő terület a diákok és a fiatalok egyik kedvenc szabadidős helye, ahol barátokkal vagy iskolatársakkal kiülnek beszélgetni, olvasni, vagy az estét megalapozni. Ez Budapest spanyol lépcsője az Akvárium Klubbal karöltve. De itt található még a menő kiállításokat, design vásárokat és konferenciákat jegyző Design Terminál, a nyáron kiülős, borozós Fröccsterasz. Az Erzsébet tér a nyári fesztiválok kedvelt helyszíne, mondhatni ez Budapest "közepe".
2017. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üljetek fel a kisföldalattira és menjetek ki az állatkertbe. Közben megnézhetitek a Hősök terét. Vagy menjetek a Margitszigetre. Ott is vannak romok, amiken lehet mászkálni, egy kis állatkert, zenélő szökőkút, stb.
2017. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kocsival mentek, a Bazilikánál lévő mélygarázs önmagában tök izgi, mert elsüllyesztik az autókat. Van a Gelarto Rosa nevű fagyizó, ugyanitt, rózsa alakúra szedik a gombócokat, ne hagyjátok ki. A Bazilikának is fel lehet menni a tornyába, bár ez nem tudom mennyire izgalmas ha úgyis óriáskerekeztek. Én a magam részéről odáig vagyok az ilyen tetőben mászkálós dolgokért :). Esetleg a Szent Jobb, ha már ott vagytok, bár az nyilván nem annyira izgi egy 8 évesnek.

A Zsinagóga sincs messze.

Ha kimondottan gyerekprogram érdekel, akkor a Miniverzum és a Minipolisz viszonylag közel vannak.

2017. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tropicaruim, libegőzés-gyermekvasut, budai vár, tarzanpark, elevenpark. Ingyenes: hajogyari szigeten egy szuper jatszoter, vagy a most felújitott csúszdás játszó a gellérthegyen. Csodak palotaja, Müpa nem is tudom meg hirtelen mit mondhatnek. Margitsziget, kopaszi gat. Mi sem pestiek vagyunj, de sokszor kell orvoshoz menni a gyerekeimmel a fovarosba. Mindig van mit latni. 5,7 eves fiuk.
2017. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!