Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ciki egyedül wellness hétvégér...

Ciki egyedül wellness hétvégére menni?

Figyelt kérdés
Lefoglaltam magamnak egy szobát mert senki nem ért rá az ismerőseim közül és mivel idén még sehol nem voltam, gondoltam elmegyek egyedül. De aztán belegondoltam, hogy lehet hogy rossz ötlet, mert ott lennének körülöttem a családok, párocskák, és így nem olyan jó buli.
2017. júl. 7. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, és simán lehet jó buli is. Vagy szabadabb mint másokkal akár pihi akár program terén.
2017. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyedül is élmény üdülni, én rendszeresen megyek. Van beszólogatás, pl. recepción: "tényleg egy főre foglalt csak?" vagy volt, hogy étkezésnél megkérdezte egy gyerek a szüleit: "az a bácsi miért egyedül eszik?", de meg lehet szokni, ezen kívül az élmények akkor is kellenek, ha az ember épp nem partnerrel, barátokkal megy. Ha wellness, akkor érdemes akkor menni, amikor nincsenek sokan, és akkor nem kell csókolózó párokkal kényelmetlenkedni a medencékben.
2017. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs ebben, max. a társfüggő szerencsétlenek értetlenkednek majd. Én jobban szeretek egyedül utazni.
2017. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!