Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szoktatok egyedül elutazni...

Szoktatok egyedül elutazni wellness-hétvégére szállodába?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, nagyon rámférne már egy hétvégi kikapcsolódás, mert nagyon idegőrlő az életem az utóbbi időben és évek óta nem voltam szinte sehol. Van üdülési csekkem is, de nincs senki, aki eljönne velem.

Én feszélyezve érezném magam egyedül egy szállodában, főleg az étteremben. Ti hogy vagytok ezzel?


2009. jún. 7. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia mi most töltöttünk két hetet a karibtengeren egy resortsban, és meglepö volt mennyi egyedülálló nö volt . az étteremben minden reggel 3 ilyen növel is találkoztunk és a buszos kirándulásra is jöttek egyedül, egyszer egy egyedülálló faszi is volt.

pont arra gondlotam hogy én képtelen lennék egyedül menni, pedig ezek az egyedülálló emberek milyen jól teszik, hogy legalább jól érzik magukat.

2009. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elmennék egyedül is, nem csesztet senki, azt csinálok amit akarok, nem kell senkihez alkamazkodnom. ne érezd magad feszélyezve, nem fog senki görbén nézni rád, mert egyedül vagy. sokan csinálják így.
2009. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

én elmennék egyedül és el is fogok :-)

hány éves vagy és merre laksz? írj privit légyszi, én elmennék Veled, ha nem vagyunk olyan messze egymástól :-)

2009. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is elmennék egyedül, ha lazításra lenne szükségem. Szerintem ne gondolkodj azon, hogy mit gondolhatnak mások, csak menj el, érezd jól magad, aztán lehet megismersz pár embert, és másnap már lesz kivel vacsoráznod. :) Ha jól esik, hát menj! :)
2009. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig a férjem és a gyerekek nélkül megyek wellnessezni pár napra. Nem zavar senki, nem kell máshoz alkalmazkodi és mindenféle kezelésre el tudok menni. Ilyenkor persze este mindig felhivom a családot és hiányoznak, de sokkal jobban örülnek nekem ilyenkor ha hazamegyek, mert tudják, hogy egy kipihent Mamit kapnak vissza.

Menj nyugodtan. Lesz más egyedülálló nő is ott. Esetleg összebarátkozhatsz valakivel.

2009. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2009. jún. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!