Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Azok, akik idén nyaraltak...

Azok, akik idén nyaraltak Balaton környékén, le tudnák írni hogy, az alábbi kategóriákban milyen árakkal találkoztak?

Figyelt kérdés

Étkezés (nem kell ötcsillagos étterem, de takaros, igényes hely-kategóriában kíváncsiskodnék, ahol illedelmesen kiszolgálják az embert)

Fagylalt, gyros gyorsétteremben, úszónadrág. Más dolgokat is írhattok ami eszetekbe jut.

Szeretnék egy hasraütésszerű költségvetést készíteni. Olvastam, hogy eléggé felmentek az árak idén, ezért nem tudok a múlt évi nyaralási "adatainkból" kiindulni. Tavaly például, egy jobb étteremben két főre 10.000-12.000 forintot költöttünk ebédenként. Ennek a mértéke mennyiben változott?

Bónuszkérdés, a borravaló mértéke 10-15%?



2017. júl. 12. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék, de sose jártam olyan étteremben ami 2 főre 10-12.000.
2017. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt egy kis drágulás, de nem olyan óriási, és nem minden helyen.

Fagyit 220-250 között láttam (bár nem a strandon, ott nem néztem).

2017. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!