Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha elutazom nyaralni, akkor...

Ha elutazom nyaralni, akkor meg lehet kérni a Magyar Postát, hogy a küldeményeimet ne küldje vissza, hanem pár nappal tovább tárolja? Mennyibe kerül ez a szolgáltatás?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]

Utóbbin a 111. oldalt keresd.

2017. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem meg, mert nem akarom semminek a 111. oldalát kikeresni és gondoltam valaki fejből tudja a választ erre, mert szokta hazsnálni, nem akarok kisbetűs részeket olvasni rejtet tköltségekkel sem
2017. júl. 26. 12:22
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Akkor befáradsz a postára, és megkérdezed a pici száddal, ott majd válaszolnak. :)

Három számot lenyomni a billentyűzeten nem olyan nagy dolog, miután még keresned sem kell, hogy hol nézz utána, sőt, még a többszáz oldalas listát sem kell átnyálaznod, mert voltam olyan cuki, hogy a konkrét oldalszámot megadtam. :D

Szívesen. ;)

2017. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kérdező, tisztázzunk valamit:

Ez az oldal úgy működik, hogy SEGÍTSÉGET KÉR VALAKI, azaz feltesz egy kérdést, és ha valakinek VAN IDEJE, TUDÁSA ÉS KEDVE válaszolni, akkor megteszi. Ingyen és bérmentve - SEGÍT. Egyenlőre te vagy az, aki nem tud valamit és mások tudására kíváncsi.

Hidd el, van számtalan olyan kérdés, amire SENKI NEM VÁLASZOL.

A kérdésedre PONTOS választ kaptál az elsőtől - csak meg kell nyitni a linket és legörgetni a pontos oldalszámra.

Még csak le sem dorongolt.

Ahelyett, hogy ezt megköszönted volna, itt "arcoskodsz"

Hát akkor igen, emeld fel a hátsódat és menj be a postára és kérdezd meg - és akkor majd nem kell a székből ülve, "megfeszülve" (:D) legörgetni.

2017. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Azért az elképesztő, hogy egyesek milyen stílust megengednek maguknak!:D

Nem biztos hogy le tudja tölteni, utána még keresgélni (telefonról én sem tudok) a konkrét infót, és amíg a nem tudom hányadik válaszoló kikereste a linket és bepötyögte az oldalszámot, az alatt ötször le tudta volna írni, hogy "igen, 1500 ft" (csak példa).

Nem. Ti itt tépitek a szátokat és veszekedtek, mikor már le lehetett volna írni a kért információt és mindenki mehetne a maga dolgára. Nehéz lett volna?

2017. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os:

nagyon sokszor nem azért nem írjuk be közvetlenül az adott információt, mert "lusták vagyunk, hanem azért, mert

"ne halat adj neki, hanem tanítsd meg halászni".

Magyarra lefordítva: nem az a segítség, ha készen az orra alá tolunk valakinek valamit, hanem az, ha megmutatjuk, hogy tud saját lábra állni.

Ha mindig másoktól várjuk el, hogy megoldják helyettünk az életünket (nem a mostani kérdezőre írom), akkor soha az életben nem fogunk boldogulni.


Lásd eme kérdezőt, pl. (hogy hogy jött neki, hogy a saját szolgáltatója helyett a gyakorin kérdezősködjön, miért ennyi a számlája, a mai napig nem tudom...)

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

Esetleg a sarki hentestől is megkérdezhette volna - ezzel az erővel...

2017. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Akkor befáradsz a postára, és megkérdezed a pici száddal, ott majd válaszolnak."


Azért itt kérdeztem ,mert hátha van valakinek tapasztalata, aki használta. A posta alkalmazott, ahogy a legtöbb intézet alkalmazottja nem tud megbízható tájékoztatást adni, mindegyik mást mond, nincs tapasztalatuk, és még ha értene is hozá, nyilván elhallgatja az apróbetűs részeket.


Miért nem lehet azt, hogy vagy válaszolsz a kérdésre, vagy nem írsz ide, de nem kérdőjelezed meg a kérdés értlemességét. Azért kérdeztem, mert ezt akartam kérdezni és itt akartam kérdezni. Aki tud válaszolni válaszoljon, aki nem akar válaszolni az meg ne válaszoljon.

2017. júl. 28. 10:36
 8/10 A kérdező kommentje:

"ne halat adj neki, hanem tanítsd meg halászni"


Igen ez nagyon jó dolog, csak ti nem ezért teszitek, hanem pont azért, hogy arcoskodjatok


le tudok görgetni, de mint mondtam, nem erre az információra vagyok kíváncsi, és miután ezt már harmadszor mondom, még mindig úgy csináltok, mintha a válaszotok nekem segítene


elolvashatom a 100 oldalas dokumentumot és bemehetek a postára beszélni valakibel, aki odahív valakit, aki elmondja russzul, de ehelyett én azért itt kérdeztem, amert aki már használta és van tapasztalata, az el tudja mondani két mondatban a lényeget, és hogy mire vigyázzak


nagyon sok hivatallal és hivatalos dologgal ez a helyzet, és nagyon unalmas és nagyképű, arogáns, és nem segítőkész az a hozzászólás, amit nyomattok, és a halászós idézet csak magyarászkodás


tényleg ennyi időtök van, hoyg engem halászni tanítsatok, és még háromszor hozzászóltok és még ezutánis magyarázni fogjátok majd, persze csakazért hogy engem segítsetek halászni tanulni


képzeljétek pont az információ halászás során szerzett tapasztalataim miatt itt kérdeztem meg, annak ellenére is, hogy tudom rengeteg ilyen arc van, mint ti, és kicsi az esélye, hogy normális választ kapok, de legalább van egy pici esélye

2017. júl. 28. 10:44
 9/10 A kérdező kommentje:
ui: ne válaszoljatok egyébként, mert már aktualitását vesztette !
2017. júl. 28. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:

De _NEM_ kellett száz oldalas dokumentumot megnézned, csak a linkelt doksiban egy darab táblázatot, basszus. :D Mi honnan a tökből tudjuk, hogy

- milyen hosszú időre mész nyaralni

- milyen leveleket vársz

- mit tartasz megtartásnak fontosra.


Ezek tekintetében nem egy konkrét ár van, hanem több, ergo senki nem fogja tudni azt mondani neked, hogy 1500 Ft.

A postán meg nem a halálos szerződésedet írod alá, nem céljuk elhallgatni sem a nem létező apróbetűs részeket, sem a rejtett költségeket.

2017. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!