Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen árak vannak Siófokon?...

Milyen árak vannak Siófokon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Strandra, strand büfére, étterem árakra volnék kíváncsi. Mennyire drága?

2017. júl. 28. 16:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
9-es mi nem derült ki pont étterem árat írtam. Minek képzeltek Engem étlapnak? Személyes tapasztalatot írtam, stranon meg nem voltam.
2017. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11. Igen, utólag láttam, te az éttermet írtad, csak nem tudtam már módosítani a hozzászólásomat.
2017. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
Van fizetos strand igen kb 800-1200 ft kozott van, setanyon az arak eleg magasak, etteremben egy kajalas kb 3-5000 ft kozott van attol fugg mit kersz, strand bufeben egesz normalis arak vannak ahhoz kepest, kb mint minden strandon olyan.
2017. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Nem egy konkrét étteremnek, büfének az árát kérdeztem, pusztán arra voltam kíváncsi hogy mennyiért lehet kajálni a strandon, sétányon stb. Olyan emberek válaszára voltam kíváncsi, akik ott élnek és/vagy ezen a nyáron ott nyaraltak. Google-t használtam, 2010, 2012-es árakat találtam is.

Mindenkinek kiosztottam a kezeket. ;)


# 9, 10, 12, 13 válaszokat köszönöm.

2017. aug. 3. 19:18
 15/27 anonim ***** válasza:

Elsőként is, nem volt kiírva,hogy kiknek a válaszát várod,csak utólag írtad!

Másodszor ott nyaraltam 10 napja pont,tehát még abba a körbe is beletartozok, harmadszor örülj,hogy egyáltalán bárki válaszol neked,nemhogy még te vagy arrogáns! Negyedszer amilyen árak voltak azokat írtam. Nem járok strandra. Neked nem adnák pontot arra,ahogy kiosztogatod a pontjaidat!

2017. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a legutolsónak,sajnos sok olyan " ember " írkál ki kérdéseket akik "kissé" el vannak tájékozódva! A válaszoló ír egy választ szívességből és még neki " nem tetszik "! Hozzá kell tenni Ingyen.
2017. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Egyértelmű volt a kiírás. Ha te ott voltál a nyáron, vagy esetleg ott élsz, akkor tudsz válaszolni. Ha nem, akkor ne küldj be hozzászólást!


Segítőkész embereknek köszönöm szépen!

2017. aug. 4. 18:10
 18/27 anonim ***** válasza:

15-16. Szerintem is egyértelmű volt a kérdés. Nyilván azokhoz szólt, akik innen vagy onnan, de tudják a választ. Felesleges bonyolítani. Ha meg nem kap választ a kérdező, na bumm, akkor mi van, legfeljebb megtudja majd máshonnan.


Én nem láttam arroganciát a kérdezőnél. Ott kezdődött az arrogancia, ahol írta valaki, hogy ő nem lexikon. Nincs gond, ha valaki nem tudja a választ, de akkor minek írja le, hogy nem tudja...


Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam ezzel.

2017. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a problémátok,a felsoroltak közül az egyikre válaszolt a válaszadó,nemhogy megköszönnéd!
2017. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"Hozzá kell tenni Ingyen." Mégis mennyit "kéne" fizetni itt egy hasznos válaszért? 10 forintot?

Valóban illik megköszönni a hasznos választ. Én sok kérdésnél láttam, hogy nem köszönik meg, de valamit reagálnak rá a témához kapcsolódóan. Hát, én túl szoktam tenni magam, ha nem köszönik meg a válaszom. Ő pedig pontosította a kérdését közben, ami nem értem, miért baj.

2017. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!