Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen árak vannak Siófokon?...

Milyen árak vannak Siófokon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Strandra, strand büfére, étterem árakra volnék kíváncsi. Mennyire drága?

2017. júl. 28. 16:51
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Szerintem itt le is zárhatjuk az egészet. Mondjuk egy strandi hamburger, lángos, pohár/ korsó sör árat még mindig nem látok. Persze ha nincs róla információ, akkor felesleges hozzászólni.

Az "illik megköszönni" dolgot pedig fel sem veszem, két hsz.-ban is megköszöntem. ;)

2017. aug. 5. 06:11
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kérdésedre kaptál válasz,ha visszaolvasol,de ezt elég furcsának találom,hogy leírod melyik váladzadóknak köszönöd,pont azoknak,akik fényeznek téged,de aki nem nyalizik csak beírja a nyers választ az nem tetszik! ( hiába, nem egy embertől fogod megkapni mindenre a választ). Még aki ott lakik meg lent volt nyaralni az se tud " mindent"!
2017. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Aki ott él, de nem tud válaszolni az nem ír, szerintem. Aki nem ott él, de tud írni néhány összeget, az már megtette. Meg van aki trollkodik. Mondjuk itt megszokott.
2017. aug. 5. 11:09
 24/27 anonim ***** válasza:
Tényleg? Akkor a 10-es mégsem ott él!?
2017. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz utolsó? 10-es hozzászólással nincs különösebb baj. Ott él, de nem tudja. Rendben van.


De legalább nem trollkodik, mint te. :))

2017. aug. 5. 11:29
 26/27 anonim ***** válasza:
Ellentmondasz magadnak Én csak bálaszoltam,nem vagyok troll! Csak nem tetszik a válasz :)
2017. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A 23. Hsz azt írod: " Aki ott él, de nem tud válaszolni az nem ír, szerintem"


A 25- ben meg:" Ott él,de nem tudja. Rendben. "


Inkább rakd le a billentyűzetet,eléggé kifáradhattál:)


Azt se tudod miket írtal.

2017. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!