Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miket érdemes meglátogatni...

Miket érdemes meglátogatni Budapesten?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal és 14 éves öcsémmel utazunk 4 napra Budapestre és anyukám azzal bízott meg, hogy állítsak össze programot.

Az állatkert fix program az egyik napra, gondoltam még a Tropicariumra, a Fővárosi Nagycirkuszra (még sosem voltam, megéri elmenni?), illetve körbejárnánk a várost: Országház,Gellért-hegy,Citadella, Halászbástya, Vajdahunyadvár, Mátyás-templom, Budai vár.

Hallottam, hogy vannak menetrend szerinti hajójáratok, meg nosztalgiahajó is (?), bár ezeket nem tudom pontosan hogyan működnek.

A segítségeteket szeretném kérni, hogy ezeken felül milyen látnivalókat érdemes megtekinteni ott tartózkodásunk során, esetleg milyen programok vannak?


A válaszokat előre is köszönöm.



2017. aug. 1. 01:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésekre ezt a cikket szoktam belinkelni, ez és maga a Welovebudapest is jó ötletforrás: [link]


A hajók menetrendjét itt találod: [link]

Ezeket bérlettel/napijeggyel csak hétköznap lehet igénybevenni, hétvégén feláras. 4 napra 3 főnek a csoportos napijegy éri meg a legjobban (értelemszerűen 4 db): [link]


Programot akkor tudunk ajánlani, ha megmondod, mikor jöttök.

2017. aug. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hm most látom csak, hogy eltűnt néhány link a cikkből. Az angol verzióban benne van minden: [link]
2017. aug. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezen a héten szerdán indulunk.
2017. aug. 1. 03:15
 4/5 anonim ***** válasza:

tripadvisor

mahart.hu

2017. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. aug. 1. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!