Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Solt Aranykulcstér mennyire...

Solt Aranykulcstér mennyire átlátható?

Figyelt kérdés
Ma át kell majd ott szálmom és mivel nem voltam még ott, fogalmam sincs hogy mennyire átlátható. Nem lesz sok időm az átszállásra sem..

2017. aug. 2. 06:59
 1/7 anonim válasza:
Teljesen átlátható. sorban állnak a buszok.
2017. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is igazán tér, egy nagyobb útkereszteződés. A buszok valóban sorban állnak, iránytól függően az út két oldalán.
2017. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult, de ha leírnád, hogy honnan jössz és merre mész tovább, tudnánk segíteni. De buszsofőr is megmondja honnan megy, ahova utazol. Nincs hangos bemondó, így figyelni kell azért a buszokat.
2017. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szolnok félő Kalocsára szeretnék menni. Solton szól a buszsofőr hogy megérkeztem de nem tud tovább segíteni.
2017. aug. 2. 13:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Felől *
2017. aug. 2. 13:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Illetve Köszönöm a válaszokat, kételkedtem benne hogy ilyen gyorsan kapok segítséget <3
2017. aug. 2. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Szolnok felől ha jössz, akkor pont a másik oldalra kell átmenni, ahol valóban az aranykulcs tér van, ott az első helyről mennek a pesti buszok arra kalocsa, baja felé.
2017. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!