Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton fogok nyaralni. Ti...

Balaton fogok nyaralni. Ti strandolás közben mivel óvjátok az értékeiteket?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem viszek a strandra értéket. A pénzt a nyakamba akasztom vízhatlan tokban. Ha elmegyek a pokróctól, megkérem a szomszédokat, hogy nézzenek a cuccomra, vigyázzanak rá. Ha ők mennek el, én ugyanúgy teszek az ő cuccaikkal.
2017. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
42%
Két gárdedámot viszek magammal potom összegekért. Azok egész nap napszemüvegben és öltönyben mérik fel a környéket és ütlegelik az összes pokrócom felé tévedő híradástechnikai mérnököt.
2017. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell értékez vinni, illetve a jobb helyeken van széf.
2017. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Zárt, fizetős strandon nem lopnak.
2017. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3-4: most nemrég mégis a Palatinuson az értékmegőrzőből lopták el valakinek a táskáját... pedig az nem egy balatoni árú strand.


Mi igyekszünk megoldani, hogy valaki mindig maradjon a cuccnál, mivel én annyira nem szeretek fürdeni, így ez nem olyan nehéz. De alapvetően kevés dolgot viszünk magunkkal, ami nem kell, azt a kocsiban hagyjuk. Pénz, autókulcs, a táska legmélyére.

2017. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Telefont SEM viszek.

Pénzt pedig annyit, amennyi ott kell. Csak semmi faxni.

2017. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi azzal, hogy nem visszük le őket. Némi pénz, de kb csak büfé miatt. Általában nem kocsival megyünk a partra, ha ott nyaralunk, így kocsikulcs sem kell. Ha mégis, akkor táska mélyére, valami hülye helyre, pl papírzsepik közé. Szerintem a tolvajok nem szeretnek hosszú percekig kutatni.
2017. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Betekered egy pelenkába, aminek nutellával picit összemaszatolod a szélét, nejlonzacsiba, és úgy a táskába. Garantáltan senki nem fogja bolygatni.
2017. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Nálunk a láthatatlanná tévő törölköző eddig bevált.
2017. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az 1-es válaszoló válaszát kiegészíteném:

Szigorúan neonzöld, vagy rózsaszín összetekerhető műanyag hengerben amit már '92-ben is kinevettünk.

Mondjuk nekem is volt még '93-ban is. Pont akkora volt egy érme beleférjen, csak rohadt kényelmetlen volt, mert fizetéskor ki kellett önteni a kézbe az összes benne lévő pénzt. Papírpénzről akkor még nem is álmodtam.

2017. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!