Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton északi vagy déli...

Balaton északi vagy déli partja a homokos? (légyszi ne értelmezzétek félre, köszi)

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő!
2010. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egy part nem is lehet homoszexuális, mivel nem élőlény.
2010. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na ne viccelj, de valaki biztos ráírta volna, hogy a déli parton 30%-al több a homoszexuális, mint az északin... ezért írtam
2010. máj. 24. 19:08
 4/9 anonim ***** válasza:
a déli, az északi gyorsabban is mélyül...
2010. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A leghomokosabb part Fenék-pusztán van... édesss... Én mindig ott nudiztatom a popsimat... uhhh...
2010. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Talán emlékszel, amikor a balaton vízszintje kritikusan alacsony volt: 2-300métereket tudtál besétálni a homokban a déli oldalon. Az északin akkor max a lépcső látszódott ki. Pár méter és víz volt. Emiatt mondják a déli partot homokosabbnak, pedig ugyanaz mindkettő ebből a szempontból, csak az egyik hirtelen mélyül, a másikban meg sokat lehet sétálni...
2010. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

a délin több a homo-k, mert észak felé mélyül

(:

egyébként mindkettő homokos

2010. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A déli a homokosabb,és ott gyalogolhatsz sokáig mig ellep a víz...az északi részen hamarabb mélyül..és itt inkább "sziklás","kavicsos" részek vannak..:D
2010. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most épp Balaton- körbebiciklizésen vagyunk, és homokos strandot eddig 2 helyen láttam: Gyenesdiáson, illetve Badacsonyban. A Balaton pártja egyébként füves, nem tudom, honnan szedtétek a homokosat.
2010. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!