Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kakiltatok már bele a Balatonba?

Kakiltatok már bele a Balatonba?

Figyelt kérdés

2017. aug. 19. 08:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Ma voltunk a Balatonnál. A napokban olvastam ezt a kérdést, rögtön eszembe is jutott. A kakit elintéztem otthon reggel. Így a vízben nem kellett. Viszont alaposan be is dinnyéztem. A hólyagom pedig ma különösen hiperaktív volt. Vagy nyolcszor bepisiltem a vízben. Nekem teljesen természetes, automatikus, hogy ha kell, elengedem a vízben. Egy percig nem gondolkoztam azon, hogy kimenjek a partra és wc-t keressek. Pedig nem vagyok már gyerek, 19 éves vagyok. Kakira még nem volt példa. Még sosem volt olyan erős ingerem a vízben, amit ne tudtam volna könnyedén visszatartani.

Amúgy ne nézzetek perverznek, de nekem direkt jól esik az az érzés, ahogy a hideg húszon párfokos vízben állva bepisilek és érzem ahogy a melegség szétárad a bugyimban.

Egyszer ma térdig érő vízben is csináltam. Kicsit vicces, hogy mindenki azt hihette aki látta, hogy csak víz folyik a fürdőruhámból végig a lábamon. Csak én tudtam, hogy az bizony nem víz. :)

Úgyhogy én direkt szeretem néha a Balatonban csinálni. Nyilván a szárazföldön más körülmények között nem szoktam összepisilni magam.

2020. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!