Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha karácsonyra szeretnék...

Ha karácsonyra szeretnék hazajönni, mikor vegyek repjegyet Londonból Budapestre? (lent)

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból megnéztem és ahogy látom sajnos nagyon drágák a jegyek az ünnepek környékén.

A kérdésem úgy értem, hogy ha szeretnék hazajönni az ünnepekre, még októberben kellene megvennem a jegyet, mert később csak még drágább lesz, vagy várjak november decemberig?

Nem vagyok gyakorlott utazó :) Karácsony előtt jönnék haza 1-2 nappal, és karácsony vagy szilveszter után mennék vissza Londonba.


2016. szept. 21. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ennel mar csak dragabb lesz. Az ilyen karacsonyi utakat jobb jo 5-6 honappal elotte megtervezni.
2016. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. szept. 21. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:

En mar megvettem az enyemet augusztus vegen. Igaz nekem ugy kellett igazitani, hogy egy adott idoben induljon, mert ahonnan en jovok meg kell egy 11 oras repulout hogy eljussak Parizsig, ahonnan viszont behataroltak a lehetosegeim, mert csak az Easyjet vagy az Air France johet szoba (Transavia Orlyrol indul es nincs aznap, BVA-rol meg hajnalban indul a Ryan es azt mar nem ernenk el). En akkor 110 eurot fizettem fejenkent csomaggal (dec 24-januar 10) cdg-bp-cdg viszonylatert. A kislanyomnak kulon kellett megvennem es sajnos helyben az Air France-nal (eleve az Easy igy ki is esett) mert nem velunk jon vissza, hanem a szuleimmel. 2 hettel kesobb az o jegyeert (pedig gyerekjegy) mar 280 eurot pengettem le. Multkor neztem a neten, azota megint emelkedtek az arak, meg az Easyjet ami annak idejen 39 euro volt, majd 60, is mar inkabb a 100 fele tendal, az Air France-rol mar nem is beszelve. Karacsony csucsidoszak, az arak mar csak felfele mennek, lefele nem.

Igaz en pl sokszor mentem ugy, hogy megneztem, mennyibe kerul pl a jegy Becsbe (tobb jarat is van, es olyan tarsasagok, pl FlyNiki ami Pestre nem jar) es oda kijottek ertem, ha olcsobb volt annyival a jegy...

2016. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel az itt válaszolók többsége sem nem jós, sem nem levelibéka, valószínűnek tartom, hogy magadnak kell a saját kérdésedre olyan választ találnod, ami szerinted megfelelő.
2016. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olcsóbb szerintem már nem lesz. Nincsenek beszarva, hogy nem mennek el a karácsonyi jegyek, mert az a nagy családi találkozások, vakációzások ideje, ráadásul még előtte egy-két nappal is mindig van egy rakás ember, aki meggondolja, hogy akkor ő mégis inkább meglátogatja a családot és akár egy vagyont is fizet a jegyért. Erre az időszakra minél előbb, annál jobb megvenni.


Amikor látsz annyiért jegyet, amennyit te rászánnál, akkor meg kell venni. Amúgy én más időszakkal is így vagyok, sokan javasolják, hogy várjál ennyit meg annyit, meg két hónappal előtte az igazi stb. de én inkább mindig megveszem akkor mikor úgy gondolom, hogy nekem ennyiért megéri. Nem érdekel, hogy utána esetleg pár ezerrel olcsóbb lesz, mert nekem megérte a nyugodtságot, hogy minden fizetve és megszervezve, nem pedig folyamatosan nézegetem, hogy hú vajon most még megy-e ennél is lejjebb, vagy mi lesz.

2016. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Április és május környékén. 84 font BA-val nekem és április 21-én foglaltam, december 22 haza és január 2. vissza dátumra. most már 190+ és folyamatosan növekszik.
2016. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem jó lenne ha még a héten megvennéd :) Így több pénz marad ;)
2016. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!