Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Magyarország

A kérdés

Tatán miért vannak olyan sokan a Tatabánya Tata közti járat megállójában?

10.-es diák vagyok 3 éve utazok tatabánya tata között busszal,de egyik évben sem voltak ilyen sokan.Előzö évben még ülőhelyek is voltak,de most még állóhelyek sincsenek.2-5 között szoktam kivánszorogni a tatai buszmegállóhoz és mindig 300-an vannak ott csak diákok.Amikor jön egy busz az is eleve tele van szóval szokott olyan lenni hogy 3 buszt kell várni hogy egyáltalán összenyomódva beférjek a buszba és mindig jönnek diákok a buszmegállóhoz szóval kb. olyan az egész hogy sorba kell állni hogy haza juthassunk ami egy kicsit gáz.Aki tatán lakik nem tud erről valamit,hogy miért vagy csak megnőtt a szaporulat vagy mi?Buszjáratokat nem töröltek szóval nem ez probléma.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Tata, Tatabánya, busz, buszmegálló, iskola, buszjárat

09-09 19:30  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Lehet, hogy nyílt ott egy új iskola.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 09-10 09:35 Privát üzenet
Fejér megyében lakom, itt is tapasztaltam egy kis utasszámnövekedést, de messze nem ilyen vészes a helyzet, kb. visszaállt a pár évvel ezelőtti utasszám. Lehet, hogy később kicsit csökkenni fog.

Hogy a kérdésre is adjak megoldást: vagy átállsz vonatra, vagy írtok petíciót a KNYKK-nak, hogy sűrítse és/vagy csuklósítsa a járatokat.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 09-10 11:57 Privát üzenet
Gréti 7 nevű felhasználó válasza:

Én tatai vagyok, de helyijarattal megyek haza. Nem tudom mitől lehet nagyobb a tömeg. Viszont ismerőseim nekem is mondták, hogy elképesztő tömeg van. Néha a helyijáraton is mint a heringek bár nem túl gyakori. Iskola és munkaidő kezdte, vége felé nálunk erre mindig kell számítani.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 09-11 22:23 Privát üzenet
Vannak itt olyan ertelmes, normalis lanyok, akik ismerkednenek?.... 21/F

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 09-19 17:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már itt is itt vannak a pedofilok hát ez hihetetlen-_-

# 5/6Időpont 09-20 19:59 Privát üzenet
Miért lennék Pedofil?.....

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 09-20 20:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen város Tatabánya?
Siófoki helyijáratokkal kapcsolatban hol találok információt? Tudnátok segíteni?
Hol van Komárom-Esztergom Megyében (főleg Tata-Tatabánya környéke) nagyobb barlang, barlangrendszer?
Turul-madár Tatabánya környékét és a mögötte lévő hegyeket ismeri vki?
Tatabanyai tomegkozlekedesre, hol kell vonaljegyet venni?
Mennyibe kerul egy egy eves pusztavam tatabanya diakberlet plusz egy tatabanya eves helyi jarat berlet?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Magyarország rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu