Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tatán miért vannak olyan...

Tatán miért vannak olyan sokan a Tatabánya Tata közti járat megállójában?

Figyelt kérdés
10.-es diák vagyok 3 éve utazok tatabánya tata között busszal,de egyik évben sem voltak ilyen sokan.Előzö évben még ülőhelyek is voltak,de most még állóhelyek sincsenek.2-5 között szoktam kivánszorogni a tatai buszmegállóhoz és mindig 300-an vannak ott csak diákok.Amikor jön egy busz az is eleve tele van szóval szokott olyan lenni hogy 3 buszt kell várni hogy egyáltalán összenyomódva beférjek a buszba és mindig jönnek diákok a buszmegállóhoz szóval kb. olyan az egész hogy sorba kell állni hogy haza juthassunk ami egy kicsit gáz.Aki tatán lakik nem tud erről valamit,hogy miért vagy csak megnőtt a szaporulat vagy mi?Buszjáratokat nem töröltek szóval nem ez probléma.

2017. szept. 9. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyílt ott egy új iskola.
2017. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Fejér megyében lakom, itt is tapasztaltam egy kis utasszámnövekedést, de messze nem ilyen vészes a helyzet, kb. visszaállt a pár évvel ezelőtti utasszám. Lehet, hogy később kicsit csökkenni fog.


Hogy a kérdésre is adjak megoldást: vagy átállsz vonatra, vagy írtok petíciót a KNYKK-nak, hogy sűrítse és/vagy csuklósítsa a járatokat.

2017. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én tatai vagyok, de helyijarattal megyek haza. Nem tudom mitől lehet nagyobb a tömeg. Viszont ismerőseim nekem is mondták, hogy elképesztő tömeg van. Néha a helyijáraton is mint a heringek bár nem túl gyakori. Iskola és munkaidő kezdte, vége felé nálunk erre mindig kell számítani.
2017. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Vannak itt olyan ertelmes, normalis lanyok, akik ismerkednenek?.... 21/F
2017. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már itt is itt vannak a pedofilok hát ez hihetetlen-_-
2017. szept. 20. 19:59
 6/6 anonim válasza:
Miért lennék Pedofil?.....
2017. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!