Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek megéri át költözni...

Szerintetek megéri át költözni Vajdaságbol Magyarországra és ott munkát válalni és élni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 16:53
1 2
 11/18 cirmos cirmi ***** válasza:
44%
Kár itt kérdezősködnöd, mert értelmes választ nem fogsz kapni. Olyan ostobák is vannak akik a szerb nyelvedre hivatkoznak!:) Sokan nem tudják, hogy a Vajdaságban magyarok (is) élnek! Én már jártam a Vajdaságban, nagyjából ismerem a viszonyokat. Nagyon örülnék, ha ide költöznél és itt élnél! Ha jó szakmád van, munkát is szerezhetsz könnyen! Itt jobbak a körülmények sokkal mint Szerbiában! Egy ilyen "haza" telepedést természetesen meg kell tervezni, elő kell készíteni. Mindenképpen próbáld meg, mert érdemes! Sok sikert kívánok hozzá!
2017. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Utolso köszönöm nagyon kedves vagy.

Igen itt nálunk mostanában egyre nehezebb az élet és ajánlottak egy munka bácskiskun megyében kb1000euros fizuval ami még jo is volna csak a munka nagyon nehéz és kemény.de ki birnám. Nem nagyon tudom hogy hogy is megy a lakás bérlés tudom hogy van kaucio,de például 3 havi fizetés papir kell ? Mit kell tudni bérleti szerzödés kötésröl? Örülnék ha tudnátok segíteni.

2017. szept. 23. 15:14
 13/18 A kérdező kommentje:
Elsö válaszoló szetetném ha tudnád hogy a fizetés csak nagyon kevés embernek 40-50000 dinár. Átlagosan 22-30000dinárig van a fizetés függetlenül attol hogy szerb vagy magyar vagy. Ez a szomoru igazság.a lakás bérlés kb 80eurotol indulnak,az igaz higy olcsóbb mint nálatok de a fizu is kevesebb.
2017. szept. 23. 15:19
 14/18 cirmos cirmi ***** válasza:
40%
A lakásbérléskor általában kérnek kauciót, egy-két, ritkábban három havit. A vidéki bérlemények jóval olcsóbbak mint a fővárosban, s a tulajdonosokkal is jobban lehet tárgyalni az árakról és a kaucióról, mert nem olyan nagy a kereslet.(Számla nélkül még olcsóbb...) Egyáltalán nem szükséges a munkaviszony igazolása. Bérleti szerződéseket a neten is lehet találni jogi oldalakon.
2017. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. szept. 23. 18:02
 16/18 A kérdező kommentje:
Egy téglalakás 2 szobás,53négyzetméter ,gázkonvektoros fütéssel és ugy irja hogy havi közösköltség 8000forint. Szeretném kérdezni hogy mennyi lenne egy ilyen lakásban a havi reszi(fütés,áram és ami még fizetös) ?
2017. szept. 24. 16:16
 17/18 cirmos cirmi ***** válasza:
46%
A rezsi természetesen attól függ, mennyi gázt és áramot fogyasztasz. A konvektoros lakásban te szabályozod a fűtést, tehát tudsz takarékoskodni. Az áram is a fogyasztás függvénye. Ide tartozik még a vízfogyasztás, amit vízórával mérnek, tehát az is a fogyasztás mértékétől függ. Én 20-30 ezer Ft-ra saccolnám...
2017. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A fütéssel együtt? Az akkor nem is olyan vészes nem? Mondjuk mi ketten lennénk abbol is délelött dolgoznánk.

Köszönöm a választ,kedves vagy.

2017. szept. 26. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!