Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Visegrád egy napra. Visegrádia...

Visegrád egy napra. Visegrádiak/a várost jól ismerők, mit érdemes "feltétlenül" megnézni?

Figyelt kérdés

Persze, a palota és a múzeum.

Vagy busszal vagy hajóval mennénk, sajnos, nem autóval, úgyhogy a nagy messzeségek, külső látványosságok elmaradnak.Gondolom, a fellegvár a hajóról látható. Meg lehet autó nélkül is közelíteni, vagy egy napba már nem fér bele? Ha hajóval megyünk, a palota közel esik a hajóállomáshoz, vagy hogy tudunk oda eljutni? Ahogy neten néztem, busszal egyszerű, ja, Bp-ről jövünk.

Bocs a szerteágazó kérdésekért, utoljára alsós osztálykiránduláson voltam Visegrádon, és az már régen volt. Köszi!



2017. szept. 23. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem óriásiak a távolságok, a fellegvárhoz is simán fel lehet jutni gyalog fél óra alatt. De ha nem akartok gyalogolni, akkor is van kisbusz pl

[link]

Szerintem nagyon érdemes felmenni, mert gyönyörű a kilátás.

2017. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszi, akkor mindenképp!
2017. szept. 23. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg aztán ott van fent a Mogyoró hegyen a bobpálya is, arra is érdemes befizetni :-)

[link]

2017. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajoval mentek, akkor ajanlom a szarnyashajot, ami a Vigado terrol indul. Mi azzal mentunk Esztergomba es Visegradon van megalloja.
2017. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, eldöntöttük, oda busszal, mert az felvisz a fellegvárig, vissza Budapestre pedig hajóval jövünk.

Remélem, szép időnk lesz!

2017. szept. 26. 17:20
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
A vár kihagyhatatlan, ezenkívül valóban jó a bob-pálya is. Még a kalandparkot is ajánlani tudom..
2017. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!