Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kelenföldi pu. -ról az Infopar...

Kelenföldi pu. -ról az Infopark D épülethez (Gábor Dénes utca) hogy lehet BKV-val eljutni a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

103-as busz és 1-es villamos kombójával.

1 jegy elég hozzá, mert ezek a járatok összetartoznak. De a jegyet mindkét járművön érvényesíteni kell. (a jegy egyik végén és másik végén)

2017. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért lett az első válaszoló lepontozva, jó az útvonal.
2017. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
négyeshatos villamos, és roller,tudom hogy idegesitő az infopark mert akárhonnan mész mindig gyalogolni kell egy csomót és felpakolva még rosszabb, szóval a roller jó megoldás volt nekem.
2017. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelt 2-es!

Az első útvonala jó, de gondolom azért lett lepontozva, mert a busz-villamos kombinációban NEM elég egy jeggyel utazni. A 103-as nem villamospótló, az 1-es villamos pedig nem 103-as pótló.

2017. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most nem tudom linkelni, de a bkk.hu oldalon a 103-as busz menetrendjénél lila alapon kiemelve van leírva, hogy nem kell új jegyet érvényesíteni.
2017. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, egyébként aztán találtam buszt, 153-as, ami Kelenföldtől jön és ott áll meg mellette, és nem is kellett gyalogolni :)
2017. okt. 16. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:

#4


"A budapesti 103-as jelzésű autóbusz Kelenföld vasútállomás és a Hengermalom út között közlekedik, funkcióját tekintve az 1-es villamos pótlóbusza. A két járat között újabb jegy érvényesítése nélkül át lehet szállni."


[link]


A menetrend alján is le írva...


[link]

2017. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok, köszi! Ez valószínűleg nem csak nekem új információ. A menetrend alját nem mindenki olvassa el. Inkább csak azt nézzük, mikor jön a legközelebbi járat.
2017. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!