Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ilyen kis utazásoknak van...

Ilyen kis utazásoknak van értelme?

Figyelt kérdés
Annak hogy elvonatozok egy távolabbi városba, mászkálok 2-3 órát ott az utcán (voltam már ott sokszor), aztán hazavonatozok?
2017. okt. 22. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne?Ez is egy kikapcsolódás.
2017. okt. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én simán egész nap is el tudok mászkálni ;) Beülni valahova, enni, vásárolgatni, nézelődni.
2017. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Miért ne lenen értelme? Bár, amilyen stílusban feltetted ezt a kérdést, abból levehető, hogy nem nagyon szívleled azt az adott várost (vagy már unod). Ebben ez esetben válassz egy másikat, ami nincs olyan messze, és még nem jártál arra. Az talán jobban fog tetszeni.
2017. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindennek van értelme amit a saját döntésedből, saját szórakoztatásodra csinálsz (és mondjuk nem bűncselekmény). Van aki Xfaktort meg Mónika Showt néz egész nap, van aki bulizni jár, van aki meg gépezik.
2017. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Diákkoromban, szingliként sokszor csináltam ilyet. Reggel az első vonattaé vagy busszal elutaztam valahova, ami érdekelt, megnéztem, amit lehetett majd este hazajöttem. Felfedeztem az országot.

Abban az időben 67.5% volt a diákkedvezmény, így aránylag olcsón utaztam. Ráadásul még működött néhány olyan vasútvonal, ahol azóta megszűnt a személyforgalom, vagy már a vonal sem létezik.

2017. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sajnos pont fiatal koromban voltam otthon ülős.


25 éves koromtól kezdtem pótolni, 1-1 napos múzeum, túra, verseny programokra megyek.


Túrázni Mátrába, Pilisbe, mindkettő 1,5-2 óra alatt elérhető. Még így téli közeledtével is lesétáltam 40 km-t gyalog és még csak rám sem sötétedett. De volt mikor csak délutáni vonatra ültem fel és 3-5 órás túrát tettem csak.


Vagy általában csináltam pár órás múzeumlátogatásokat. Közlekedési, Ferihegyi Aeropark, Vasúttörténeti Park. De volt hogy csak kimentem vonatokat fotózni 1-1 állomásra.


Na meg alapból a fiatalok programja szokott lenni a "bemegyünk a városba" utazgatás, cél nélkül csak úgy. Utólag én nagyon bánom hogy csak a seggemen ültem fél életemben.

2017. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!