Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Dunántúlon hol van olyan...

A Dunántúlon hol van olyan falu, ami autentikusabb?

Figyelt kérdés
Novemberben két-három napra elmennék megpihenni egy faluba, ahol van szállás, de olyan igazi, falusi. Ahol van esetleg olyan étterem, ahol helyi autentikus kajákat lehet enni. Vagy egy kocsma, ahol jó fej falusi emberekkel lehet beszélgetni :D Tudtok ilyenről? Sajnos eddig csak városokban pihentem meg, utaztam, faluban még egyáltalán nem szálltam meg és most valami ilyesmihez lenne kedvem.

2017. okt. 29. 09:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Ha te olyan faluban szeretnél pihenni, ahol még hagyományos parasztházak vannak, parasztokkal, népi ételekkel, szokásokkal, korcsmával, akkor nem írsz le olyan szót, hogy autentikus meg typical." - de.. Ennyit tudok erre mondani :D


Egyébként kár, hogy nincsen már az a TYPIC CLASSIC magyar falu (csakazértisígyírom!!!) :D De ha van valakinek ilyenről tudomása, írjon! Igazából lehet, hogy nincs is szükség étteremre.. Legyen kocsma, falusi hangulat, régi parasztházak.. Ilyenek :D

2017. nov. 3. 11:58
 12/12 anonim válasza:
Csais Vas Zala! Otta kommunista idöbe elzártak voltak afaluk és nemtudott oyln lélekrombolást tenni mint a városi proliéknál.ŐRSÉGET ajánlamám,Köszeg környékét,no és Zalai aprofalvakat.
2017. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!