Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egyedül szeretnék elutazni...

Egyedül szeretnék elutazni egy hétvégére Magyarországon belül. Ti mit javasoltok, merre mehetnék?

Figyelt kérdés
Egyelőre Mátraszentimre vagy Sopron az , ami eddig nekem bejönne, de hátha itt valami jobb kerül elő. :) Ha lehet, akkor szálláshelyet is írjatok.
2017. nov. 5. 00:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ha voltatok egy helyen, akkor milyen szállást javasoltok.
2017. nov. 5. 01:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ attól, hogy mit szeretnél, milyen környezetben: várost nézni, kirándulni, welnessezni, műemlékeket, múzeumokat nézni.

Mátraszentimre csendes, tiszta levegőjű hely, sokfelé lehet kirándulni és Budapestről közvetlen Volán busszal megközelíthető.

Sopronban sok a műemlék és a Lővérekben kirándulni is lehet. A környéken is sok a látnivaló, a határ túloldalán is.

Ha fürödni szeretsz, akkor Hévíz vagy Hajdúszoboszló jó választás lehet.

2017. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hegyvidék érdekel, akkor ezek és Mátrafüred is klassz meg a Bakony. Mátraszentimre is jó, csak én oda pont azért mentem, hogy nyugalomban legyek egyedül és sokan mászkáltak nagyon, annak ellenére, hogy nem volt rendezvény. Sopront is ajánlom meg Kőszeget, bár utóbbiban nem voltam egyedül. Wellness, gyógyvíz pedig sok helyen van. Karácsonyi vásár nagyon jó az Alföld városaiban is.
2017. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!