Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolc nagyon le van lakva?

Miskolc nagyon le van lakva?

Figyelt kérdés

Már azt kérdezem, hogy mennyire élhető szerintetek az ország többi részéhez képest.


Úgy hallottam a 90-es években még jó volt, de mostanra nagyon megváltozott, de sokan így is szeretik.



2017. nov. 17. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nincs lelakva, és nem tudom, ki terjeszti róla ezt a sok hülyeséget. Éppen a 90-es években volt, hogy nem éppen a fénykorát élte (a rendszerváltással becsődölt az ipara, nem volt pénz), az EU-ba lépés óta megint szépül, mint az ország úgy általában. Ha konkrét városrész érdekel, kérdezz, mert vannak különbségek.
2017. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

vannak részei amik nagyon gázosak

de vannak jó részei is

és már autópálya is van, nem annyira susnya az egész

2017. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondták, hogy le van javulva-pusztulva, meg hogy le van pukkanva.
2017. nov. 17. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Van pár rész, amire halmozottan igaz, hogy lelakott, putri. (Lyukóbánya és társai) De egyre inkább fejlődik. A számozott utcák lebontása például egy jó ötlet volt. Szégyen foltja volt a városnak. Ugyanakkor nekem kifejezetten tetszenek bizonyos részei. (Párom tősgyökeres miskolci, én a balcsi mellett nőttem fel, most Győr mellett élünk..)

Párom tehát Tatárdombon nőtt fel, hát.. Nem sok mindent tudok róla mondani,atrocitás nem ért, a kilátás gyönyörű volt. (A kapuból látni a Diósgyőri várat)

Lillafüred, Miskolctapolca, Hámor,Majláth viszont nagyon tetszik,egyáltalán nem vészes, vagy rosszabb, mint bárhol máshol.

Kilián,Komlóstető,Vasgyár,Győri kapu környéke sem volt még annyira vészes..

Bulgárföld, és Avas (Magyarország legnagyobb lakótelepe volt 2015-ben, 10500 lakással!) meg Pereces viszont már nem az elit rétegnek lett kitalálva..

2017. nov. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik részéről mondták? Pesten se mindegy, hogy a Rózsadomb vagy a Hős utca alapján ítéled meg az egész várost, csak valamiért az emberek az általuk nem ismert városokat szeretik 1-2 kiragadott hír miatt megítélni, a sajátjuknál meg meg lennének lepve, ha a gettóik alapján ítélnék meg...
2017. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs lelakva. Hejőcsaba, Görömböly, Majláth pl teljesen átlagos környék, Tapolca pedig már az elit lakóhelye. Igen, a belvárosban van pár régi épület amiről pereg a vakolat, de ahogy tudják, újítják fel azokat is. (Ilyen meg asszem pesten is van, akkor az is le van lakva?)
2017. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!