Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolc mennyire biztonságos...

Miskolc mennyire biztonságos sötétedés után, este 20-21 óra környékén?

Figyelt kérdés
A belváros (centrum), illetve a Tiszai érdekelne.
2017. júl. 21. 15:50
 1/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
94%
Teljesen biztonságos. Én cingár lányként sokszor mászkáltam éjjel is egyedül ezeken a helyeken teljes biztonságban, nem csak ilyen "késő délutáni órákban" mint 20-21 óra. ;) 23 óra környékén már alszik a város, hajléktalanok nincsenek, részeg dorbézolók nincsenek, rendőrautók járőröznek időnként. Korábban a színházból kiáramló ünneplőbe öltözött értelmiségiek jelentenek némi forgalmat az utcákon, meg az éttermek, bárok közönsége.
2017. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pptomi ***** válasza:
100%
Miskolc nem Ciudad Juarez, főleg nem ebben az időpontban.
2017. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

#1:

Mikor volt ez? 1970-ben?

2017. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Minket pár éve jól rendre utasítottak a rendőrök, mert a full kihalt utcán éjjel kb. féltizenegykor a Centrumnál átmentünk a piros lámpán... tisztára fogalmunk sem volt honnan kerültek elő, mert egy fia autót nem láttunk a környéken, gyalogost se igazán. A Tiszai környékén van egy szakasz, amit kicsit nyomortanyábbnak tartanak, de mivel én mindig inkább leellenőrzöm magam a vaklármát ezért vannak tapasztalataim arról is és tudok nyilatkozni, nem csak a szóbeszédet szajkózom. Egyébként meg ha nem vagy kíváncsi este a Tiszairól a belvárosba vezető nem túl látványos útszakaszra, akkor felszállsz a hipermodern villamosra és bent vagy a központban.
2017. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!