Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestre Szeretnénk utazni...

Budapestre Szeretnénk utazni a karácsonyi vásárra és bulizásra, melyik kerület és milyen szállást tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Budapestről nem sokat tudok , abba sem vagyok egészen biztos ,hogy az idén is az 5. kerületbe lesz a vásár . nem fontos ,hogy a vásárhoz közel legyen a szállás, hiszen oda ugyis csak 1 nap megyünk , inkább olyan érdekelne ,ahol eléggé jó éjszakai élet van de mégis biztonságos valamennyire , és a szállás se legyen tul drága ( nem kell semmi reggeli , meg extra luxus , csak sima 2 szobás helyes , 4 személyre) , de az is nagy segitség ha csak 1 kerületet mondtok . esetleg egy jobb , kocsmát / diszkót . Válaszokat mindenkinek köszönöm !

2017. nov. 20. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Karàcsonyi vásár több helyszínen is szokott lenni, az V. kerületi Vörösmarty téren van a hagyományos helyszíne. Ott már meg is nyitott,


Szállást a Booking.com oldalon keress vagy a szallas.hu-n, ha bulinegyed kell, akkor a VI. vagy VII. kerület Nagykörúton belüli részét célozzátok meg, vagy persze az V. kerulet vagy a VIII. IX. kerületek körúton belüli negyedei is közel esnek. Ma már az egész város biztonságos, még a legrosszabb hírű negyedeket sem mondom, hogy okvetlenül el kell kerülni, max óvatosnak kell lenni. Ám az említett területek nem ilyenek. A zsebtolvajokkal vigyázzatok, kabátot, táskát csak akkor hagyjátok őrizetlenül, ha nincs bennük különösebb érték. Taxit telefonon hívjatok, ne etessétek a hiénákat. Ja és csak olyan piát igyatok meg, amit előttetek nyitnak fel és mixelnek. Én a Vakegérben voltam legutóbb bulizni, bár már nem vagyok akkora bulibútor, mint egyetemista koromban, de nekem az a hely bejött, nem olyan sznob, mint egy csomó menőnek tartott hely.

2017. nov. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!