Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Olcsó utazás belföldön?

Olcsó utazás belföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elore is bocsi az ekezetek miatt...

Szoval a parom a munkaja miatt sokat van tavol es a karacsonyt nem tudjuk egyutt tolteni majd. Valamint akkortajt lesz a szuletesnapja is tehat azt sem. Ot szeretnem meglepni dec 10-13 korul egy utazassal, mert nagyon szeret vilagot jarni. A legnagyobb gond, hogy en meg diak vagyok, szukos a keret...nagyon. 10, nagyon max 20ezer forintra gondoltam. Tudom, hogy keves, de ennyim van sajnos. Eloszor a becsi adventi vasarra gondoltam, de oda a busz 5ezer fejenkent (csoportos, szervezett utazas), plusz 2-3ezer forint meg mindenfele biztositas meg ilyesmire. Es ugye ott koltenenk is amire nem eleg mondjuk 5ezer forint. Leginkabb jasz-nagykun-szolnok megyen belul erdekelne hogy milyen lehetosegeink vannak. Ilyen egynapos mokara gondoltam, vagy egy ejszaka valami kis szallon, de ugy hogy azert program is legyen. Kerlek segitsetek...


2017. nov. 20. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Bocs, de a 20e forint egy ilyen mokara a kevesnel is kevesebb. Egy vacsora valami normalis helyen 5-6e, a szallas es utazat kettotokre biztosan nem jon ki ennyibol, egy ejszakara sem. En a helyedben valami mast talalnek ki, mert ez igy csak kidobott penz lesz.
2017. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
egyetertek az elsovel, ha fejekent 20 akkor a becsi adventi vasar jo otlet
2017. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Budapest-Szolnok vonat, reggel mentek, este jöttök. Nap közben pedig be lehet járni a város egy részét. Bár még így is necces, vonatjegy oda-vissza 5-6 ezer, 10-es gyűjtőjegy 3 ezer, már a 20 ezer fele elment. Marad kb. 10 ezretek kajára meg apróságok vásárlásra.


Viszont a kimozdulás együtt akárhogy is nézzük jó élmény.

2017. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig simán lehet 20 ezerből utazni, pláne belföldön. Én pont 20 ezret költöttem 2 napra Berlinben, egy elég drága városban, szállással és költőpénzzel együtt (a repjegyet nem számoltam bele). Itthon, amiket ajánlanék: Budapest, Szentendre, Székesfehérvár, Veszprém, Eger, Balatonfüred, Szombathely.
2018. máj. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!